Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mit szólnátok ahoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit szólnátok ahoz, ha egy nálatok 3 évvel fiatalabb 9. -es csaj köszönne nektek a suliban?

Figyelt kérdés
Nagyon bejön egy 12.-es srác és nemtom mit szólna ha a suliban köszönnék neki..gáz lenne? (még a nevét se tudom, meg semmi..) 15/L
2010. okt. 14. 20:04
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Velem történt hasonló, amikor 12.-es voltam. Egy kiscsaj rámköszönt. Még a nevemet is tudta, hogy honnan, azt nem tudom. Első alkalommal még viszonoztam és továbbmentem a folyosón. Elég fejletlen volt, elvileg 15 körüli volt, de simán kinézett 12-nek, ráadásul még csúnya is volt. Gondolom azt hitte, hogy van esélye, vagy csak a barátnői előtt akart villogni, hogy mennyivel idősebb pasija van. Párszor még próbálkozott, de én nem reagáltam rá, így egy idő után megunta és abbahagyta. Azóta sem tudom a nevét és azt sem, hogy ő honnan tudta az enyémet, de nem is nagyon érdekel.
2010. okt. 15. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejönne :D
2010. okt. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Ha jól néz ki én örülnék neki :D
2010. okt. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Hát ez attól is függ, hogy milyen a srác. Ha magányos farkas és általában egyedül van, akkor szerintem örülne neki. Ha meg mindig haverokkal lóg egy kupacba, akkor nem tudom, lehet igen, de lehet, hogy nem.

Én azért örültem volna, ha tetszettem volna egy lánynak gimiben. Bár ha belegondolok, biztos meglepődtem volna, hogy ha rámköszön. Ja és igen, szal valszeg először ilyen nemtörődöm arcot fog vágni, mert én tutira olyat vágnék, mintha le se tojnám a csajt. Mert valójában kiugranék a bőrömből ijedtemben meg örömömben, de inkább leplezem és adom a jégembert :D. Sztem inkább olyankor menj hozzá, amikor egyedül van. És ne öltözz nagyon kihívóan, meg ne tedd ki a cicid meg ilyenek, mert ettől így hirtelen zavarba jövünk.

2010. okt. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Sajnos még nagyon gyerek vagy, maradj csak a köszöngetéseknél.....
2010. okt. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!