Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valakire lehetseges hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakire lehetseges hogy azert gondolok egesz nap, mert o is igy van velem?

Figyelt kérdés

Olyan erdekes, hogy van akire egyaltalan nem gondolok, eszembe se jut pl munkan kivul, vagy iskolan kivul de munkaban is erzem hogy kozombosok vagyunk egymasnak akkor is ha egyebkent elbeszelgetunk ha ugy alakul.

Valakire meg nem tudom miert de egesz nap gondolok, es munkaban is erzem hogy van valami megmagyarazhatatlan kotelek koztunk. Lehetseges hogy azert gondolok erre a valakire sokat mert o is gondol ram?


2023. júl. 31. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Nincs összefüggés.
2023. júl. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
a nullánál is kevesebb természettudományos ismeretet adó oktatás eredményét üdvözölhetjük.
2023. júl. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. júl. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. Azért gondolsz rá, mert érdekel valamiért. Nincs megmagyarázhatatlan kötelék. Üzekedni szeretnél vele, valószínűleg. Amúgy meg, honnan tudod, hogy ő mire gondol?
2023. júl. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezen én is gondolkodtam már párszor, de szerintem ilyen nagyon minimális esetben van, létezhet. Ha meg létezik, akkor is fennáll a kérdés, hogy akkor a felek miért nem közelednek-, vagy legalább telefonálnak egymásnak?
2023. júl. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
K.. ra nem.
2023. júl. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Neeem!...

Azért gondolsz rá ennyit,mert baromira érdekel és vonz az illető.

Önmagában ez nem feltétlenül kölcsönös.

2023. júl. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!