Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 évesen 19 évessel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 évesen 19 évessel?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány, de 19 éves, én meg 30 vagyok. És nem tudom hogy illik-e kezdeményezni nála ha ekkora a korkülönbség. Egyáltalán mit szólnának a szülei? Szerintetek 30 évesen mennyi lenne az az alsó határ ami még belefér? Hozzá kell tenni hogy nem nézek ki 30-nak, közel sem. Az átlag 24-nek néz, de volt olyan is hogy elkérték a személyim. 30/F

2023. aug. 1. 23:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%
Ugyan igy vagyok ahogy te kerdezö. 30 eves vagyok es egy 18 eves lannyal kavarok. Nekem alapbol a fiatalabb lanyok jönnek be. Sztem bele fer.
2023. aug. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem kéne ha nincs alap ismeretség köztetek meg főleg
2023. aug. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
63%
16 vagyok és 30 èves a kiszemeltem akivel elég jól alakulnak a dolgok. 😄 belefér az...
2023. aug. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Kérdezed ezt egy olyan oldalon, ahol 50 éves taták 16 éves kislányokat fűzögetnek...
2023. aug. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinek teljesen más lehet itt valaki azt mondja persze totál oké aztán a csaj apja fogja a puskát, bepróbálkozol ha úgy érzed ez neked rendben van aztán meglátod lehet nem is jössz be neki vagy a szülei eltiltják tőled vagy pont hogy úgy vannak vele miért ne


az hogy mennyinek nézel ki senkit se fog érdekelni és hogy elkérték a személyid semmit se jelent mert vannak helyek ahol figyelik a dolgozókat hogy mindenkitől elkérjék a személyit nehogy ellenőrizni legyen ott valaki

2023. aug. 2. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Bőven jó, nem olyan sok az. Kérdés, hogy a lánynak mi a véleménye, a többi nem számít.
2023. aug. 2. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Dugás simán mehet! Komoly kapcsolatot ne erőltesd! Neki még a haverok meg a bulik a legfontosabb! Teljesen más még a világszemlélete, mint neked!
2023. aug. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ha a saját korosztályodban nem vagy elég a nőknek, lejjebb vagy feljebb kell menni, ahol alacsonyabbak az igények.
2023. aug. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
10 év korkülönbség felnőtt korban nem sok, viszont egy 19 éves még nem teljesen felnőtt. Teljesen más hétköznapi problémái, kevés élettapasztalata és totál más világnézete van az átlagnak ebben a korban. Valaki ezt el tudja engedni mert egy fiatal lány mellett feszíthet és neki az elég, de szerintem egy hosszútávú, komoly kapcsolat ritkán működik ilyen felállásban. Ha csak szexelni akarsz és ő is benne van akkor hajrá.
2023. aug. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
38%
Keress a korodhoz valót, mert ez így irtó gáz. Egyébként vannak pedofil hajlamaid is?
2023. aug. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!