Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, elmagyaráznátok, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, elmagyaráznátok, mit találtok vonzónak egy jégkirálynő típusban??

Figyelt kérdés

A kérdésre azok válaszoljanak akiknek tetszett már ez a tipusú nő.

Tetszik nekem egy férfi de azt hallottam vissza, hogy neki meg egy jégkirálynő tipus jön be. Szerintem egy rideg antiszociális nő, az arca pedig hiába nem csúnya ha soha de soha nem látszik rajta semmi, mindig olyan semleges. Meg olyan mintha baja lenne az emberekkel, távolságtartó.

Óvatosan lazán feldobtam a férfinak ezt a témát, hogy ismeri-e stb... elmondtam hogy szerintem olyan hideg, biztos flegma... Erre kivédte, hogy ő látta milyen boldog mosolygós lett amikor egy kisbabás ismerősével sétált, meg amikor a saját kutyájával szaladgált nevetve a parkban. És neki ettől még jobban szimpatikus.

Kicsit mellbe vágott hogy ennyire bejön neki de nem tudom elengedni . Ezért kérdezem, hogy nektek ha tetszett már ilyen nő, miért tetszett és meddig. Abban bízok hogy megunja vagy kiábrándul ezek tulajdonságai miatt.


27N



2023. aug. 3. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Aki alig mutatja ki az érzelmeit, megközelíthetetlen, nem lehet vele bensőségesen érzelemdúsan beszélgetni, mert neki ezek mind szirupos, nyálas dolgok. Nem bújós.. Én ezekre szoktam érteni, ha valaki jégkirálynő. Viszont nem mondanám, hogy antiszoc lenne.


Nekem nem jön be ez a típus.

2023. aug. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy az általad illetett jelzőt használja a férfi is? Ez nettó irigység/kislányos féltékenység a részedről. Nem a férfiaknak kell itt magyarázkodniuk.
2023. aug. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Azért szeretik, mert kell nekik a kihívás.
2023. aug. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
A jégkiralyno inkabb mentalis beteg. Elsonek kedvesek veled aztan amikor azt erzik rajongsz ertuk akkor valtanak at flegmaba es atneznek rajtad.
2023. aug. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként el nem tudom képzelni hogy mit NEM találnak benne vonzónak
2023. aug. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Valaki vagy tetszik, vagy nem. Fogadd el inkább, hogy nem akar tőled semmit.

+ Szerintem, ha ki is ábrándulna a nőből, neked már akkor sem lenne esélyed a rosszindulatod miatt.

2023. aug. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem talán az lehet bennük különleges (engem is annak tart, aki nem ismer jól), hogy a hétköznapokban alapvetően tényleg nem tükröződik rajta semmilyen érzelem, kedvesség, nem mosolyog.

De ha magamból indulok ki, bámulatos, hogy a párom az első perctől “mosolygómnak” hív, mert ő mindig ezt tapasztalja tőlem.

Mindig azt vettem észre, mikor ismerkedtem, hogy azon voltak a pasik, hogy tudnának megnevettetni/mosolyt csalni az arcomra. Ez kihívás és sosem sikerült, mert erőltették.

A szerelmem egyszerűen csak végtelenül kedves volt és ettől örökre megtört a jég.

Na persze mások irányába ma sem vagyok mosolygós, mert csak ő rá tudok annyira őszintén állandóan mosolyogni.

Egy férfinek ez teljesítmény. Kihívás. Diadalnak érzi, ha egy ilyen nő rámosolyog.

Végülis ebben a sztoriban is azt említetted, hogy látta mosolyogni és az tetszett meg neki.

2023. aug. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

2: Nem én vagyok az egyetlen aki így vélekedik róla.


4: De ez a nő nem kedves! Hanem olyan semmilyen...


5: Lehet te is tudnál választ adni a kérdésemre, még ha női szemmel is írod. Talán te is ez a típus vagy?

2023. aug. 3. 15:45
 9/9 anonim ***** válasza:
61%
Én nem ismerek olyan férfit, akinek bejön egy rideg jéghercegnő. Amennyire látom, legfeljebb a romantikus álmodozók hiszik magukról, de a valóságban ők is menekülnének. Szart se ér, hogy néha kivételesen sikerül mosolyra fakasztani az illetőt, ha alaptermészetileg rideg és barátságtalan, másokkal különösen, de sokszor veled is. A túlnyomó többség számára egyszerűen nyomasztó és ijesztő egy ilyen ember és van annyi önismerete hogy ne büntesse magát vele.
2023. aug. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!