Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehetne a jó lépés? Itthon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehetne a jó lépés? Itthon maradni, vagy kimenni külföldre? A magány és az egyedüllét megöl.

Figyelt kérdés

Sikertelen vagyok a párkeresésben, eddig soha nem volt párkapcsolatom, akárhogy is próbálkoztam, akármennyi energiát fektettem vagy nem fektettem (pihentem, és vártam) bele. Barátaim és hobbijaim vannak, sok ember vesz körbe, de ez akkor sem pótolja a társ, a viszonzott szerelem és a szex hiányát, ráadásul egy full üres házba érek haza, nap mint nap.


Mivel egyedül vagyok, a megélhetés, a haladás nehézkes, nem is tudok úgy haladni egyedül, a mostani telet elég ramatyul éltem meg.


Depressziós lettem, pszichológust kerestem fel, az is rohadt sok pénzbe kerül. Többször mondták, hogy menjek ki külföldre, de félek, hogy ott még magányosabb leszek. Azért itt mégis csak ismerős arcok vesznek körbe, és bár a barátaim máshol tartanak az életbe, de tudunk havonta találkozni. Ott meg nem biztos, hogy tudnék kialakítani barátságokat, főleg ilyen állapotban. De már megint itt a tél, alig tudtam félre tenni is.


2023. aug. 5. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Lenne állásod és lakhelyed is egyből külföldön?


Ha igen és nincs itthon senkid semmi ami itt tartson akkor nincs mit vesztened, mármint remélhetőleg nem kerülsz kint utcára.


De őszintén szólva semmi értelmét nem látom. Mivel magányos vagy és kapcsolatra vágysz.


Sajnos az élet nem olyan mint az "Igazából Szerelem" c filmben h Angliában egy nőnek sem kell a faszi de Amerikában egyből 3 nak is

2023. aug. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Kulfoldon a magany mellett meg idegennek is erezned magad, aki nem resze a tarsadalomnak.
2023. aug. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Melyik külföld?
2023. aug. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha azt gondolod, hogy a párkeresési problémára megoldást jelent a külföld, akkor felesleges. Magadon kell dolgozni, nem tudsz mást tenni. Ha viszont anyagi, vagy épp karriert érintő céljaid vannak, akkor meg lehet próbálni. De ezt persze át kell gondolni, mert ez se olyan egyszerű, hogy na akkor mész és minden fasza, azért ezt meg kell tervezni.
2023. aug. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? fiú vagy vagy lány?
2023. aug. 6. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen, lenne lakhatás. A pénz miatt kimennék, mert nem igazán élek meg itthon egyedül, úgy kell összekuporgatnom mindenre a pénzt, és hálát adok, hogy eddig nem volt váratlan kiadásom, mert nem tudom mit kezdtem volna azzal. Már így is én voltam az utolsó, aki elköltözött otthonról, Anyámékat se bírtam már elviselni sehogyan sem.


Lenne kiket hátra hagyni, és igen, ettől félek, hogy ott még ennyi társaságom se lenne, még jobban kívülállónak érezném magamat.


A korom, a nemem és az ország nem releváns ebben a kérdésben:)


Nem gondolom azt, hogy megoldást nyújthat. Sőt! De abba is belebetegszek, hogy alig tudok haladni az életben. Elköltöztem, de az ezt se tudom élvezni az életben.

2023. aug. 6. 09:30
 7/9 anonim ***** válasza:

"A korom, a nemem és az ország nem releváns ebben a kérdésben:)"



De, nagyon is lényeges!

2023. aug. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na miért lenne lényeges? Hallgatom.
2023. aug. 6. 11:43
 9/9 anonim ***** válasza:
64%
Én sem maradok ezen a tràgyadombon,ez nem is kérdés....
2023. aug. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!