Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mi a fene volt most?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi a fene volt most?

Figyelt kérdés
Röviden az volt hogy átmentünk a szomszédba partizni, mi pasik bent voltunk a szobában a feleségem meg a szomszéd csaj főztek valamit. Aztán kidőlt a pultra egy kis bor, erre a feleségem mondta nekünk hogy töröljük már fel, nem látjuk hogy folyik, mondtuk hogy nem látjuk, erre a feleségem mondta hogy akkor jöjjünk már ki a konyhába segíteni, úgyis csak iszogatunk. A szomszéd csaj férje ugrott is, le akarta törölni a pultott, a feleségem mondta is neki hogy köszi. A szomszéd csaj meg szólt a feleségemnek, hogy ne ugráltassa már az ő urát, ő döntötte ki törölje fel, jó hogy nem már majd az ő férje ugrál neki. A szomszéd felesége kivette a férje kezéből a rongyot mondta neki hogy hagyja csak nagy lány meg tudja oldani mennyünk vissza a szobába iszogatni, ne zavarjuk őket. A rongyot meg oda adta a feleségemnek. Szerintetek mit akart ezzel?
2023. aug. 14. 09:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

Emberi játszma volt.


Ajánlom elsajátítása, gondolatébresztőnek:

- Emberi játszmák c. könyv értő olvasását.


Mit akart ezzel?

- Azt, hogy senki ne ugráltassa a párját.

2023. aug. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Ywerd ***** válasza:
100%

Szerintem gáznak érezte,hogy a többi férfi előtt a férjét ugráltatta .

Mondjuk ezzel a háziasszonyt kellemetlen helyzetbe hozta.


Én hasonló helyzetben és ha nő lettem volna szép csendben kimentem volna és feltörlöm .


Nem jó dolog vendégként a háziasszonyt felülbírálni ,és beleavatkozni férj - feleség f@szméregetésébe sem .

2023. aug. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem a szomszéd feleség tök szépen kiállt egy éles helyzetben a klasszikus női és férfi szerepek érvényessége mellett.
2023. aug. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
#3, mármint az úr és a cseléd szerepkör mellett? Rohadt nehéz lehet a nudlitok, hogy egy rongyot már nem bírtok megemelni, amíg a nők főznek.
2023. aug. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

1. a bortörlés hivni azokat akik a társaságban vannak? miért

itt a mögöttes infó az, hogy úgyis csak iszogattók amig én itt gájázok a kajával nektem és még nekem is kell törölgetni utánatok amig ti buliztok...

és itt nekem mi ebben a szórakozás, amig ti jól érzitek magatokat?

forditott eset..

csajos buli van, apuci főz a szomszéd nőci férjével nektek csajoknak

kinek jut eszébe segiteni itt a főzésben, vagy a kis baleset feltakaritásában?


a másik üzenet: a szomszéd nő nem szimpatizál a te feleségeddel, ezért nyilvánosan nekiment, ledominálva, hogy ne csicskáztasd a férjét...

holott ebbe nem beleavatkozni kellett volna, hanem megdicsérni, milyen segitőkész férje van...

rejtett agresszió, én biztosan ezek után nem mennék látógatóba ilyen emberekhez...ha igen nem vinném a feleséget akit már ledominált a szomszéd..de ez magán vélemény...

2023. aug. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rohadtul fel lett fújva 😂😂😂😂😂
2023. aug. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem gázak a szomszédaitok.A nő egy tuskó,hogy így le szólta a párod,

azaz a vendégüket,a férje meg egy tesze tosza here,hogy

nem érezte szükségét hogy ő fel törölje a bort,mihelyst az kiömlött,hisz ő volt otthon.

Nem nagyon keresném a társaságukat ezek után.

2023. aug. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%

Jól tette, nem nálatok voltatok, mit pattog a feleséged fölöslegesen?

Mi a fene volt? A feleséged egy hárpia és megkapta a magáét!

2023. aug. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Attól hogy a felesége segítséget kért,mert látta hogyép fact se csinálnak,még nem hárpia,és akkor se szólhatja le a házigazda

ilyen stílusban emiatt.Magamban el teszem,aztán ha el mennek akkor

meg beszélem a férjemmel,hogy mit pattog itt a szomszéd,

de nem oltom le,egy ilye semmiség miatt,a vendéget,mindenki előtt.

2023. aug. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%

Nem az ő háza, így nincs joga parancsolgatni senkinek egyedül a férjét kétheti meg, hogy segítsen.


A háziasszonynak joga van közbelépni különösen úgy, hogy uralkodna a férfiak felett, hogy hová menjenek, mit csináljanak.


Lehet, hogy otthon dirigál, de máshol nincs hozzá joga.

Egy igazi hárpia, vagy királykisasszony komplexusban szenved, egy baromira udvariatlan lény.

Én kidobtam volna a szomszédasszony helyében és soha többet nem tartanám vele a kapcsolatot!

2023. aug. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!