Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hasonlítja magát az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hasonlítja magát az exemhez és miért kérdezősködik róla állandóan?

Figyelt kérdés

6 éve külön vagyunk. A jelenlegi párommal 8 éve ismerjük egymást, 4 éve alkotunk egy párt. Mielőtt összejöttük sokat beszélgettünk, barátok voltunk, szó esett egymás exeiről is, mindketten a legutolsó kapcsolatainkról meséltük a legtöbbet.


Mióta együtt vagyunk, soha nem kérdezem az exeiről, ha mégis valmiért szóba jönnek, akkor meghallgatom amit mesél, de nem kérdezősködöm tovább. Ő viszont gyakran kérdez az exemről és bizonyos helyzetekben direkt hasonlítja magát hozzá.


Úgy érzem, hogy jól megvagyunk, látszólag boldog a kapcsolatban és én is jól érzem magam. Ezt az exes, hasonlítós dolgot viszont nem igazán értem. Mi áll a háttérben?


Nem hiszem hogy féltékeny lenne, mivel a kapcsolatunk vége óta nem beszélek az exemmel egy szót sem, sőt még azt sem tudom, mi lehet vele, mégcsak fb-n és instán sem követjük egymást, a mobilszáma sincs meg.


Más nőkkel kapcsolatban nem féltékeny, ezért sem értem a dolgot. Kérdeztem tőle, de semleges választ adott. Azt mondta: "Ja, nem érdekel, csak kérdeztem." De ő, általában nem szokott valamit "csak úgy" kérdezni.


Mi a véleményetek?



2023. aug. 15. 15:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Önbizalom hiányos.

Önértékelési zavarban "szenved".

2023. aug. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Pedig rengeteg szempontból ő a tökéletes pár, és ezt a tudtára is adtam.
2023. aug. 15. 15:14
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Oké, de hiába, ha nem akar lelkileg rendbe jönni.


Ezért is olyan-amilyen.

2023. aug. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Féltékeny az exedre. Lehet régebben ismerték egymást, nem?
2023. aug. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tudomásom szerint nem ismerék egymást.
2023. aug. 15. 15:21
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudomásod szerint gondoltam mert lehet hogy valamiben alul maradt az exedel szemben. Nyilván nem mondja meg. Az exeddel meg nem beszélsz.
2023. aug. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Ő mivel magyarázza?
2023. aug. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem féltékeny rá.
2023. aug. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
Megkérdezted már tőle, hogy ez miért fontos neki?
2023. aug. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Onertekelesi zavar. Azert baj ez, mert nincs onbizalma. Irasd be valami tanfolyamra, ahol onismereti tema van. Az megerositi az onbizalmat, es ennek eredmenyekent csokkenti az osszehasonlitasi es megfelelesi kenyszeret is. Ha nem igy teszel, szep lassan felemeszti magat es kieg a kapcsolatban.
2023. aug. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!