Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hűségesek vagyunk?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból kérdezem, hogy a "társadalmunk" mennyire hűséges típus. Hányan csaltuk vagy nem csaltuk meg párunk/házastársuk?

2023. aug. 15. 20:52
A kérdező szavazást indított:
Megcsaltam a házastársam
Soha nem csalnám meg a házastársam
Megcsaltam a párom
Soha nem csalnám meg a párom
"Csak" csók történt
43 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%

Huszonévesen többször csaltam. A mostanival már biztos hogy nem tenném. Már az előzőnél is leálltam ezzel.

Azóta van 2 gyerekem, minden teljesen más

38n

2023. aug. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Miért kellett a házastársat különvenni a pártól?
2023. aug. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
20%
Itt mindenki hűséges, úgyhogy vedd komolyan a szavazást!
2023. aug. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Kitana. ***** válasza:
Csók volt, de ennek már sok éve, ma már jobban felismerném az elhidegülés jeleit és vagy időben szakítanék, vagy ha menthetőnek gondolom, akkor a kapcsolattal foglalkoznék.
2023. aug. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Azért vettem külön a házastársat a pártól, mert sokan úgy gondolják, hogy amíg nem házas, addig "mindegy" és belefér. Viszont a nem házas kapcsolatra is kíváncsi vagyok. :)
2023. aug. 15. 21:18
 6/16 anonim ***** válasza:
De várj, ez most jelenlegi párra érvényes, vagy múltbeli is számít?
2023. aug. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát akkor ennek több kérdésnek kellett volna lennie. Vagy megkérni, hogy olyan szavazzon, akinek a házasság nem extra kötelék.
2023. aug. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én még sosem csaltam meg eddig senkit. Nem emelem emiatt magamat erkölcsi magaslesre, nem is mondom hogy biztosan nem fogok senkit ezután sem, mindenesetre erre fogok törekedni továbbra is.
2023. aug. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ebben bele tartozik az is aki most a jelenlegi nem, de régebben az előzőt megcsalta.( Pl: házasságban él és hűseges, de az exét megcsaltaakivel nem volt házas, az a megcsaltam a párom-ra tegyen x-et) :)
2023. aug. 16. 05:27
 10/16 anonim ***** válasza:

Aki házasságban élt, de a párját megcsalta, az sohasem volt hűséges.

Házasságon kívül gondolkozni egy másik emberrel egyenlő a megcsalással.

Ott a megcsalt fél is hibás, nem vette észre a jeleket.

2023. aug. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!