Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez vastag combnak számít? (Kép)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez vastag combnak számít? (Kép)

Figyelt kérdés
[link]

2023. aug. 18. 21:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
30%
Nem. Annyira, hogy nekem igazából be sem jön
2023. aug. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 LuckyLevi ***** válasza:
77%
Szerintem jó alakja van.
2023. aug. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
15%
22 es neger dako lotyogne benne..
2023. aug. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
19%
Gebe inkább
2023. aug. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
40%

Semmikepp se deszka. Nagyon csinos,formas,jo genetikaju,egeszseges kinezetu,sportos lany! Nagyon jo alakja van,combjabol semmikepp ne fogyjon.


Latszik,h rendszeresen lovagol. Ott fejlodnek ki ilyen formaju combizmok.


Nagyon sok munka van az izomzata mogott es jo az etrendje es mertektarto.

N

2023. aug. 19. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nagyon csinos, jó alakja van.

N

2023. aug. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nincs vastag combja a képen látható nőnek!
2023. aug. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Na hát azért na már! Értem, hogy a combja nem zsíros, de ha körméretet mérnénk, akkor bizony vastag lenne--az izomtól!


Szélesebb majdnem, mint a vállszélessége, de simán szélesebb, mint a csípője. A csaj vékony, a combja vastag--az izomtól! kengurucomb, nekem nem annyira jön be, de azért bőven jó nő, jó alakkal, csak nem bírom a vastag, edzett lábat. Nyilván lecsalja, mert nem zárja össze a lábát, de ha normálisan összezárná, látszana, hogy az alakja legszélesebb pontja a combja.


Nem zsírosságfüggő, hogy valami vékony-e, izomtól is függ, ugye csak a körméret számít. Ez a comb nem vékony. Ez vastag. Ez izmos. A csaj mindenhol máshol vékony, kivéve combban. Ez nem azt jelenti, hogy nem néz ki jól! Vékony a combod? Nem, az én combom izmos!

2023. aug. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%

Lehetne formasabb kerekebb

Ezek a mai nok mind ilyen gebek nincs egy kellemes puha mell vagy pocak nagy fenek ....

Az a felso mert borzalmas

2023. aug. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
48%

19es én azért elég sok kövér nőt látok az utcán...


Egyébként a hasi zsír, amit te roppant vonzónak találsz, elég veszélyes, olvass utána...


Bár gondolom te az a pörköltet pörkölttel eszem típus vagy...

2023. aug. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!