Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem jön több like Tinderen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön több like Tinderen?

Figyelt kérdés

Amikor regisztráltam, első nap jött 3 like, második nap még 2, azóta viszont abszolút semmi.


Most ez azért lehet, mert ilyen gyorsan hátra is soroltak vagy shadow bannoltsk volna?


A jóképű férfiaknál hogy van ez?



2023. aug. 19. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Egyszerűen csak átlagosan nézel ki.
2023. aug. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal több a férfi az alkalmazásban, illetve a regisztrációt követően pár órán á kiemelt tag vagy.
2023. aug. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is így volt az elején még volt pár véletlen férre húzás és kész azóta semmi.


Az a tippem, hogy az app az elején be dobja azoknak a csajoknak a profilt akik mindenre jobbra húznak utána meg random, ezzel is fenn tartva az érdeklődést.

2023. aug. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Nyár van, ilyenkor nem pörög a tinder, meg amúgyis 'halott' már az app. Nekem jónak mondott nőként is alig volt pár matchem most, pedig tavaly ősszel azt sem tudtam, hogy melyikkel menjek el randizni.
2023. aug. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát pont ez az érdekes, hogy 5 évvel ezelőtt sokkal rosszabb képekkel ennél tovább is eljutottam, igaz, az a páratlanon volt és kapcsolat akkor sem lett, de most meg mintha már az sem jutna el a lányokhoz, hogy létezem.
2023. aug. 19. 14:32
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is nagy visszaesést tapasztaltam mostanában, de azért napi 2-3 like becsúszik

(Bár én sokat randiztam már tinderről és volt is mindenféle dolog)

22F

2023. aug. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6 Akkor te jóképű vagy. Az a napi 2-3 teljesen reális.


Érdekes amúgy továbbá, hogy csak ilyen nagyon szép lányokat dob fel. Kissé sántít, hogy ennyi szép lány lenne szingli. A való életben az ilyen lányok mind foglaltak.

2023. aug. 19. 20:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez azért van kérdező mert minden friss profilt az algoritmus a legnépszerűbbek közé sorol be de ez csak ideiglenes. Utána ha jól nézel ki népszerű maradsz ha átlagos vagy akkor mész a levesbe ha csak nem veszel prémiumot vagy goldot. Viszont ezek nem kompenzálják az átlagos vagy az alatti külsőt sajna.
2023. aug. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Kissé sántít, hogy ennyi szép lány lenne szingli. A való életben az ilyen lányok mind foglaltak."


Rosszul gondolod, a való életben pont a két véglet szingli a nőknél: vagy a csúnyácskák, vagy a nagyon szépek. Legalábbis ez az én határozott megfigyelésem. A feltűnően szép lányok szinte minden esetben szinglik voltak. Huszonévesen mindenképp.

2023. aug. 22. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!