Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnél innen valakivel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél innen valakivel?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy megismerkedtek, beszélgettek és kialakul idővel. Lesz találka stb..


Szóval ennek van reális esélye vagy kizárt dolog?


2023. aug. 20. 21:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
48%
10! akkor pláne furcsa. Itt férfiak szoktak ráírni mindenkire, nem nők.
2023. aug. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
2-es, össze is jöttetek? Vagy pont hogy felesleges köröket futottatok és nem lett semmi?
2023. aug. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Persze,ha normális az illető miért ne

N

2023. aug. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
12! Sajnos össze! Hiba volt. Távkapcsolat volt, de ígyis nagyon sokat kivett belőlem lelkileg, utólag belegondolva tipikus toxikus kapcsolat volt, és ő adta elő magát "áldozatnak" mert, hogy ő a szegény nő, fúj.
2023. aug. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem zárom ki, de a kommenteket olvasva, elmegy az embernek a kedve az ismerkedestől itt...Olyan elvárások vannak a nők külsejét illetően, amiket képtelenség megugrani.
2023. aug. 21. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Camorri ***** válasza:
59%

Á! Csinos csajból rengeteg van. Olyat nehéz találni, aki agyban is oké és nem ghostol be hanem rendesen lekommunikálja hogy bocs nem.

Plussz látod, az első kommentem is lehúzták, ez is bizonyítja, hogy ha máshogy vélekedsz akkor már rossz vagy. Ez az amit írtam akkor is. Hogy hiába szépek, nulla befogadó képesség a legtöbb emberben.

2023. aug. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!