Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez ugye csak ilyen "gyerekes"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ugye csak ilyen "gyerekes" elszólás volt?

Figyelt kérdés
Felnőtt, férjezett nő vagyok és egy jóval fiatalabb fiú (ismerős-haver féleség) azt mondta, hogy ha nem lennék férjnél, biztos, hogy elhívna egy randira. Ennek ugye nincs különösebb jelentősége? Nem akarom, hogy kellemetlenül érezze magát, de nem is akarok tőle semmi "olyat." Ezt meg is mondtam neki, mire ő azt mondta, hogy nyugi, ez ilyen elméleti dolog... De ez azért még poénnak is erős, kb. egyidős vagyok az anyjával.
2023. aug. 22. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Minden viccnek a fele igaz. Szinte biztos, hogy bejössz neki, de gondolom ennek vannak is jelei.


Az meg nyilván rajtad múlik, mit kezdesz ezzel, bár elég egyértelműen leírtad, hogy semmit sem akarsz tőle.

2023. aug. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg is-is. Nyilván bejössz neki valamilyen szinten.
2023. aug. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Dugot mar idosebb novel.. nem veletlen volt ilyen vagany.
2023. aug. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy vonzónak tart, ettől még nem kell egy boknal többet belelatni.
2023. aug. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es válaszoló! Egy részem nekem is ezt mondja, hogy nem kell túlgondolni. De az nem fura, ha továbbra is beszélgetünk néha, ahogyan eddig is tettük?
2023. aug. 22. 22:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért akarod ennyire, hogy ez legyen valami? Unod a férjed?
2023. aug. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem a korábbi kommentelő vagyok, de miért lenne fura? Nem megkérte a kezed, csak sajátos módon közölte egy poén keretén belül, hogy amúgy bejössz neki, de ez nem kötelez senkit semmire. Ha jól kijöttök egymással, akkor nem kell egy ilyen miatt megszakítani a kapcsolatot, hacsak nem érzed úgy, hogy el tudna csábítani. Mert csak ebben az esetben van értelme a kérdésednek...
2023. aug. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Felröhögnék és azt mondanám, hogy "csak miután elkísértelek az suliba/oviba".
2023. aug. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40 eves nok a 30 evest is kis tini fiunak tartjak..
2023. aug. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem nevettem ki, de valóban, nálam a gyerek kategóriába tartozik. 18 éves, én pedig 42.
2023. aug. 23. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!