Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szex közben dirty talk? Ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben dirty talk? Ki a domináns, és ezt hogyan kommunikálod le?

Figyelt kérdés

A párom (férfi) oda van az aktus alatti mondatokért, beszédért, és sokszor igényli a mocskos beszédet, szerepjátékokat. Az utóbbi kettőben szeretném a segítségeteket kérni.. Nem igazán vagyok biztos benne, hogy ez mindd kreativitás kérdése, de ott, abban a pillanatban semmi nem jut eszembe, amit mondhatnék.. Nem tudom minek kéne elhagynia a számat, ami például bele illik egy dirty talk beszélgetésbe.. illetve a szerepjáték, vagy dominancia kérdése. Két véglet áll fent a mi esetünkben, kezdem az elsővel.

1. Nekem nincs ellenemre, de ő alkalmanként, fényévente egyszer szereti a velem szembeni erőszakosságot, viszont ezt sem szereti az én részemről szavak nélkül végbe vinni. Tanácstalan vagyok, mit kéne neki mondanom?

2. A másik véglet, amikor enyém az irányítás, és én vagyok a dominánsabb fél. Azthiszem ezt nonverbális kommunikációval sikerül átadnom, viszont ebben sem én vagyok a szavak embere.

Óriási szükségem lenne a segítségre, mert milliónyi oldalt, könyvet átolvastam, de sajnos nem lettem okosabb, és szeretnék eleget tenni a vágyainak.

Nők, milyen szavakat, mondatokat használtok, ami véleményetek szerint bevált?

Férfiak, mik azok a szavak, mondatok, amivel el tudjuk érni a kívánt eredményt?



#szex #dominancia #kommunikáció #Hálószobánbelül
2023. aug. 22. 23:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát én azt, ami oda illik. Nem tudok némán szexelni.


De ez tényleg helyzetfüggő, és leginkább a pároddal kéne megbeszélni. Ami engem felizgat, őt nem biztos, és őt te ismered a legjobban.

2023. aug. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem rohadtul lelombozó lenne, hogyha te valóban milliónyi oldalt és könyvet átolvastál de "semmi nem jut az eszedbe"!

Akkora kamu mint egy ház!


Eleve ha semmi nem jut eszedbe soha a pasidnak, akkor szerintem hagyd az egészet....


Szerintem te csak azt akarod, hogy itt mocskos dumákat írogassanak emberek....

2023. aug. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
4%
Mi az a drity talk?
2023. aug. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A 2-nel a pont !
2023. aug. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kedves 2! A milliónyi nyilván túlzófok volt, de valóban az összes erről szóló forrást és az általam talált könyveket végignyálaztam. Nem az anonim, mocskos beszédre vagyok kiéhezve, hanem valóban tanácstalan vagyok. Nem vagyunk egyformák, nekem például az együttlétnek ezen része döcögős, és nem értek hozzá, így inkább kérdezek. A párom is sokat vállalt be értem, és én is meg szeretném próbálni.. Természetesen, ha nem megy, nem fogom eröltetni, de a próbálkozás nincs megtiltva. Illetve azthiszem senkinek nem kötelezsége a szó szoros értelmében megnevezni a használt szavakat.
2023. aug. 23. 00:54
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Ez azért hülyeség, mert erre nem tudsz felkészülni "betanult" mondatokkal, mert nagyon görcsös lesz és idegen.

Ha nem jön zsigerből szerintem csak lelombozó lesz sz eredmémy.

2023. aug. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

A legjobb, ha hentait nézel ilyen kategóriában, abban be nem áll a szájuk a nőknek.


Én egyébként nem mennék bele ilyenbe, ha nem jön magamtól, mert akkor romlik a szexélményem, kevésbé élvezem. Nem valami szórakoztató gép vagyok a másiknak, hogy produkáljam magam, hogy nagyobbat élvezzen a végén.. ezen nem ártana elgondolkoznod. A nincs ellenemre és a szeretném között fényévnyi távolság van, és akkor az izgatnál még nem is tartunk.


Ajánlom ezt az oldalt: smpixie.hu, itt a sztoriknál a legtöbb domináns túl sokat beszél..


Én szubként csak nyögnék változatosan, meg úgy csinálnék, mintha félnék/nem akarnám(de azért mégis), meg olyanokat mondanék, hogy forró, nagyon kemény, feszít, kérlek.., én.. ilyen elhaló mondatkezdemények, amibe bármit beleképzelhet. Vagy ha szerepjáték nyilván szereptől függ. Ilyen megérdemlem a büntetést, kérlek üss meg, uram, nagyobbat, meg hasonlókat soha nem mondanék:D


Dominánsként meg olyan nincs, hogy nem jut eszedbe semmi, nem tudod betanulni, amiket olvastál?? Ott kb bármi jó, amiben g.ci, f.sz, p.nci van meg pár káromkodás, esetleg alázás.

2023. aug. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
En is ilyen vagyok es en pasim is orulne neki. De en mondtam, hogy ohm mit mondjak? Ahogy 7 irja en is sub vagyok szoval lehet ez a problema? Szeretek enyhen nyogni, sziszegni, az arcomon latszik hogy nagyon bele elem magam, de ennyi. Belolem nem jon az hogy huhh dugj meg, ezaz kemenyebben stb egyaltalan nem jon es total eroltetett, kamunka erzem az egeszet meg kb elnevetem
2023. aug. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem leszel automatikusan sub, csak mert nem vagy domináns. Mindenki nyög szex közben.
2023. aug. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
28%

9, nem azt irtam, hogy azert vagyok sub mert nyogok 🥴

Tudom miert vagyok az, de nem azert jottem, hogy erről beszelgessunk.

2023. aug. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!