Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bámult egyfolytában egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámult egyfolytában egy nálam idősebb lány engem?

Figyelt kérdés
Nem rég voltam apummal, illetve az öcsémmel egy ilyen tudományos szerű kiállitáson, ami tele volt ilyen fizikai érdekeségekkel, meg optikai csalódásokkal stb de ez nem fontos. A lényeg, hogy az egyik ott dolgozó (nagyjából egy 20 éves lány lehetett, de szerintem fiatalabb is volt) egyfolytában engem nézett. Pedig ha a 20 éves tippem valid, akkor 5 évvel vagyok nála fiatalabb (nem akarom leirni a konkrét korom, mert akkor bannolnak). Először csak azt hittem, hogy véletlen szemkontaktusok, hisz nyilván megtörténhetnek, viszont 4x alkalommal is előfordult. Volt olyan is, hogy én egy felette lévő emeleten voltam és amikor lenéztem láttam, hogy egyenesen rám néz, illetve ez forditott esetben is elődordult (mármint én voltam lent, ő pedig fent). A tekintetéből sokat nem tudtam leolvasni, részemről hirtelen jött szemkontaktusok voltak. Igazából csak annyit láttam, mintha elemezne vagy nem tudom. Mint egy pszichológus. Nem mondom, viselkedésben, szociális igényekben eltérek az átlagtól, teljesen máshogy gondolkodom dolgokról, viszont ennyire ez abszolúlt nem látszik. Azt se lehet mondani, hogy úgy viselkedtem mintha lopni készültem volna, nem is állt szándékomban. Egyébként még mielőtt egy kanos férfi kérdezné, k.rva jól nézett ki :D
2023. aug. 25. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos fura fejed van. Gondolkodott, melyik fajhoz tartozol.
2023. aug. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1

Lehet amúgy, ki tudja

2023. aug. 25. 23:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom, azt hitte, hogy a kiállítás része vagy.
2023. aug. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A sok pattanásodat nézte.
2023. aug. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!