Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagáltok arra, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagáltok arra, ha nem teljesen tetszetek a párotoknak?

Figyelt kérdés

Tehát nem teljesen elégedett veletek, és ezt már ismerkedési szakaszban is megmondja/utal rá. Mittudomén így, hogy tök szép természetes szőke a hajad, viszonlag kevés van, nem olyan dús, de nekem így is jó. És igaza van.


Kicsit képmutatásnak tűnik, de ez visszafelé is igaz(tudom képmutató vagyok), viszont én nem mondtam egy szóval sem. Max annyit, hogy jól állna neki a szakáll, de az megfigyelés, hogyan nézhetne ki helyesebbnek, én viszont semmit sem tudok kezdeni azzal, amiben hibát talált-és persze van is.


2023. aug. 27. 07:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Az én páromnak a magas, vékony lányok jönnek be... hát gondolgatod én milyen vagyok. Alacsony és bár nem dagi, de van pár kiló feleslegem. Igazából sokszor bánt, de úgy érzem minden másban jól megvagyunk. Szóval emiatt nem dobom.
2023. aug. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
Ilyen emberrel nem szoktam összejönni,semmi értelme.
2023. aug. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

Rávágnám hogy más meg azt mondta hogy imád engem a kislábamujjátol a fejem búbjáig akkor is ha kócos vagyok akkor is ha bármi van. Senki más nem számit neki csak én.


Vagy sz.r lehet neked ha nem olyannal vagy aki bejön.


(Amugy akkor kritizálnak a pasik mikor már nem szetelmesek. Màs szemmel néznek téged)

2023. aug. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát olyannal nem jönnék össze, aki startból nincs oda értem. Még arról is kiderülhet, hogy csak megjátszás volt, de aki már eleve ezzel indít, attól mit várjak?

Nem reagálnék semmit, mert nem lehet mindenkinek tetszeni, de ha azt látom, hogy folyamatosan beszólogat, vagy csak nem dicsér sose (de munkatárs Mancit igen), akkor elgondolkodnék a folytatáson.

2023. aug. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Jó, ez randizós/ismerkedős szakasz és nem tudom, hogy folytatni kellene-e egyáltalán, érzékeny pontra tapintott. Nyilván nem szerelmes, ha ennyitől szerelmes lenne menekülnék is:D


Dicsérni is dicsér, de ilyennel még nem találkoztam, hogy valaki megmondja mi nem tetszik rajtam, ráadásul kéretlenül, aztán helyesbít, hogy egyébként neki ez oké. És ha még csak kitalált volna hülyeséget, mint én a dús hajas példát, de ő a a bőrhibámat szólta le, ami egyértelműen bőrhiba, én is utálom és igyekszem úgy tenni, mintha ott se lenne.


És tényleg szemét vagyok, amiért zavar, mert rajta is vannak dolgok, amik nem tetszenek, de tuti nem adnék kéretlenül hangot ennek, főleg ha javítani sem tud rajta. Én is úgy képzeltem a dolgot, hogy elsőre mindennel vonzó lesz, de ugye nem ilyen, viszont nagyon szimpatikus:)


Plusz tegnap mikor mondta, aznap két pasi is megpróbált felszedni, és arra gondoltam, hogy ott vannak 5 centire, látták a bőrhibám, mégis leszólítottak az utcán és egy szavuk sincs, nekik tényleg tetszem és ez milyen jó, egosimogató érzés.

2023. aug. 27. 08:22
 6/14 anonim ***** válasza:

A férjemnek az alacsony, dundibb, fekete hosszú hajú lányok tetszenek (elszólta magát kapcsolatunk elején, amit "nem úgy gondolt"). Én milyen vagyok...? :D


Rosszul esik, próbálom kihozni magamból a maximumot, már csakis magam miatt.


42/n

2023. aug. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez már a legelején szerintem destruktív kapcsolatot jelez előre. Ja és nem mellesleg ismerkedés során ilyeneket mondani a másiknak a férfi személyéről is sokat elmond. Alacsony EQ. Ha neked belefér, ismerkedj vele, de ilyen férfi mellett szilárd önbizalommal sem lennének egyszerűek a mindennapok.
2023. aug. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mennyire tapasztalt a srác? Csak mert ha nem igazán, akkor nem dobnám emiatt, ha egyébként rendben van. Csak megmondanám, hogy ez azért nem okés. Nekem a férjem nem volt túl tapasztalt előttem, volt pár barátnője, de régóta egyedül volt már akkor, és felvett pár idióta viselkedést, de első szóra elengedte ezeket, azóta pedig nincs gond, és ennek lassan 10 éve.

Ha esetleg úgy döntesz, hogy szóvá teszed, ahogy írtam, akkor area figyelj, hogy ne indulatosan tedd, hanem nyugodtan, pusztán logikusan érvelve. A legtöbb férfi abból ért, és ha nincs sértve vele az egoja, akkor elég könnyen korrigálnak ilyen apróságokat. (Nem azt kicsinylem le, hogy neked rosszul esett, kinek ne esne, hanem pusztán ez nem olyan mély jellemhiba, amin ne lehetne változtatni, ha akar.

2023. aug. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Most ássa alá az önbizalmadat.


Mielőtt kidobnád, te is illesd kritikával.

2023. aug. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Tuti nem, kicsit pancser típus, neki tényleg nem tetszik, csak próbálja kevésbé rossznak beállítani, de igazából keveseknek "tetszik", a többség észre sem veszi, vagy ha mégis, közömbös.


Pont ezért is zavar, hogy nem tetszem neki eléggé, és talán csak azért mondja, meg nőknél nem nyerő annyira.. pedig valójában nem az, csak nem akar elengedni, mert amúgy szép vagyok meg jófej, hasonló érdeklődéssel.


Értitek, nem akarok olyannal lenni, aki csak beéri velem, mert kevesebb lehetősége van.

2023. aug. 27. 08:58
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!