Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti a szórakozóhelyeken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti a szórakozóhelyeken mennyire vagytok nyitottak arra ha ismerkedni próbálnak veletek?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk egy pasi leszólítana és azt mondaná, hogy az előbb látott meg téged és nagyon csinosnak tart utána pedig megkérdezné, hogy meghívhat e valamire vagy, hogy lenne e kedved beszélgetni vele?Mennyire lennél rá nyitott?

2023. aug. 27. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Semennyire.
2023. aug. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én alapból ismerkedni járok szórakozóhelyre. Ha tetszik a pasi, akkor abszolút nyitott vagyok rá.
2023. aug. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Épp tegnap voltunk bulizni a tesómmal és a barátnőmmel. Egyszerűen bárki, aki próbált egyáltalán szemezni, vagy közeledni, irritált. Mármint nem a konkrét személye, csak most épp teljesen el vagyok zárkózva az ilyesmitől, és ilyenkor ez zavar valahol.


Amúgy sem szoktam senki alá adni a lovat.

2023. aug. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik és szimpi, miért ne?
2023. aug. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Buliba szet narkozott , bebaxcsizott emberek koze ne menjen az aki nem tudja milyenek ebben az allapotban a ferfiak.. nyilvan egy discoban a testiseg dominal az erintesek .. aki ezt nem tudja kezelni az menjen le egy konyvterba aztan kis fuldogorol nyomassa a zeneit.
2023. aug. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez mindig attól függ, hogy épp van-e párom, és az adott illetővel aki odajön, mennyire érzek kémiát.
2023. aug. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Elhajtom, mivel vőlegényem van.

Egyébként egyáltalán nincs mindenki bebszva/drogozva, lehet bulizni kulturáltan is. Plusz én pl egy szórakozóhelyre - mint a neve is mutatja - szórakozni megyek, kikapcsolódni a barátnőimmel, táncolni, jól érezni magam, nem pedig azért h kanos pasik rám nyomuljanak vagy hogy “megérintsenek”! A kangörcsükön nincs, amit kezelnem, elküldöm őket, amelyik meg kéretlenül megpróbál fogdosni, az kap egyet visszakézből és/vagy visszaküldöm oda, ahonnan kijött. Nehogy már néhány kretén pasi miatt ne mehessen a normális ember bulizni, mert ő nem bír magával meg a farkával.

2023. aug. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7. Szingliknek van a disco.. nem neked erkolcsi csosz fwleknek.
2023. aug. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jó vicc volt utolsó. El kell keserítselek, a diszkó BÁRKINEK van, aki szeretne szórakozni, bulizni és jól érezni magát, pont. Az elsődleges funkciója a szórakozás és nem az, hogy lehetőséget nyújtson a kangörcsös pasiknak h tudják nyugodtan taperolni vagy pl kéretlenül nyomulni a nőkre.

Az meg mindent elárul rólad és a személyiségedről, hogy a hűséges embereket kritizálod meg jelzőket aggaszt rá. Bravó. Nem erkölcs csőszködés, hanem teljesen normális, alap és magától értetődő, hogy menyasszonyként elhajtok bárhol, bárkit, aki próbálkozik, mivel tudod… kapcsolatban élek. Ha az a hely épp egy diszkó, akkor ott fogom elküldeni, ennyire egyszerű.

2023. aug. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!