Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Be avattok lány barátoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Be avattok lány barátokat minden bensőségesebb infóba?

Figyelt kérdés
Az illető a férjem haverja. És mostanában furcsa jeleket ad. Ti is kibeszélitek fullra az exeteket? Mármint a lány barátotoknak? 🤔 Hogy miért lett vége miket csinált a volt csajotok stb stb? Igaz én kérdeztem hogy van stb. De ennyire megnyiltok egy havernak aki csaj? Vagy ez nálatok normális? Mert a férjemmel nem beszélnek ennyire bensőségesebb dolgokról. Ha ugyis van hogy esetleg szimplán másképp is érezhetne mire figyeljek? Hogy deritsem ki? 10 éve ismerem de ennyire eddig soha nem tárulkozott ki nekem. És kb semmit nem is beszéltem vele. Mostanában viszont teljesen más lett.Köszönöm :) 28/N
2023. aug. 27. 23:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A férjed haverja, vagy a te barátod?
2023. aug. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A férjemé de mostanában én is beszélek vele. Szóval az enyém is valamennyire 😅 De alapvetően a férjem barátja vagy 15-20 éve kb
2023. aug. 28. 00:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor fura.
2023. aug. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van olyan férfi barátom aki mesélt nekem az exéről is valamennyire, hogy az exe előtt hogyan fűzött lányokat, aztán azt is, hogy találkozott egy lánnyal akiért mennyire odavan és mennyire egymásra kattantak lelkileg, de a sztori több mint bonyolult, sőt szinte tragikus és, hogy szomorú.


Szóval a sima "csajozós" sztorikat is elmeséli és a komoly szerelmi dolgokat is, persze bizonyos mértékig.


Fordítva is.


Jól esik, hogy ennyire bízik bennem:)


(Tényleg csak barát)

2023. aug. 28. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Uccso köszi :) szuper

Ő is meghallgat igaz de kérdezni nem kérdez :s szoval kezd egyoldalu lenni ez a dolog és csak a lelki szemetesének kezdek lenni

2023. aug. 28. 06:14
 6/6 anonim ***** válasza:
35%

Régebben beavattam, de cikinek tartom. Ebbe a társhiány játszik bele szerintem, hogy az embernek nincs olyan, akinek ezt el tudná mondani, akinek érzelmileg meg tud nyílni, a szülő, haver, kolléga nem ugyanaz.

De ez sem vezet sehová, sőt, szerintem egy foglalt nőnek ez teher is igazából, szóval ez így zavaros, legalábbis ha érzelmi dolgokat mond el. Meg aztán minek kell a szennyest más előtt kiteregetni?

2023. aug. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!