Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg lehet érezni, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet érezni, hogy egy férfi szingli e vagy megcsaláson jár az esze, amikor ismerkedni próbál?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy másképp néz, viselkedik, közeledik az aki amúgy párkapcsolatban van és megint másképp az, akinek már nőhiánya van, de rendes kapcsolatra vágyik, esetleg magányos is?


Milyen eltérések vannak?

Ha volt, hogy valaki kifejezte feléd tetszését, akkor helyesen mérted fel/tippelted meg, hogy milyenek a körülményei és szándékai? Ha kiderült persze.


2023. aug. 30. 22:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Ugyan, ezt nem lehet megérezni. Sok nő csak hónapok múlva jön rá erre. Még akkor sem esik le nekik a tantusz, amikor ezer helyen szexeltek már, de a férfi egyszer sem vitte fel a lakására.
2023. aug. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolom hogy azon múlik milyen időtájt a legelfoglaltabb és mikor ér rá.

Vagyis pl. ha folyamatosan csak este, főleg későn, akkor gondolhatod, hogy van párja, akár "nincs elég ideje" ismerkedni, mindig be van táblázva, de nem olyan munkája van. Esetleg észreveszel rajta női parfümöt, lehet vannak olyan elszólásai is véletlenül.

2023. aug. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalataim szerint a nős pasik sokkal rámenősebbek, mint az egyedülállóak. Nyilván a kapuzárási pánik is beleszól, hogy kevés az idejük, ha akarnak valamit gyosan kell cselekedni, mert várja a gyerek az asszony.
2023. aug. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Ha pl. van egy 45 éves férfi aki nős, azt el tudom képzelni, hogy laza és rámenős.

Egy ugyanilyen korú szingli viszont már sokkal óvatosabb és bátortalanabb lehet. De ez ugyanúgy jellemző lehet arra is aki nős, mert esetleg érzi a késztetést, de nem mer/akar lépni.

2023. aug. 30. 23:16
 5/16 anonim ***** válasza:
Akik szinglik és tiszta szándékkal, vagy akik le akarják cserélni a párjukat,es nem mellé hanem helyette keresnek vkit, azok inkább érzelmekkel nyomulnak, nem azon van a hangsuly, hogy programok randik, bevágodni, vetiteni, hanem hiányzol tetszel szeretlek, érzelmi töltetü szavakat használnak.
2023. aug. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki magányos az bénább, többször elpirul, az ilyen unatkozó házasok meg rutinból bókolgatnak fapofával.
2023. aug. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Barnabas333 ***** válasza:
Hát én jelzem minden hölgynek, hogy van egy élettársam, akivel már csak egymás mellett élünk. Lehet rosszul neveltek, de nem fogok hazudni. Nincs is titkos szeretőm így...46f
2023. aug. 31. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy férfit nem lehet telefonon felhívni hétköznap 17 órától,illetve hétvégeken, akkor egyértelmű a helyzet.
2023. aug. 31. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szebb nő vagyok. Meg tudom érezni, ha kikezdenek velem, mivel vagy 15 éven át láttam, milyen az a nézés, és milyen a normális. Aki nem akar tőlem semmit, nem keresi velem a szemkontaktust, rám sem néz. Aki csak megnéz, az csak végigmér, nem szemkontaktra megy, azt nézi, hogy feltűnő vagyok, megdugna-e, hogy nézek ki, nem feltétlen akar valamit, de már nem szerelemvak/meleg.

De aki keresi a pillantásom, az határozottan akar valamit, és oda is szokott jönni egy részük.


Ugyanezeket láttam mindig az exeimen is. Igazából csak az tudja észrevenni, akinek rutinja van benne, mert sokat volt ilyen helyzetben. Meg aki nem gyáva beismerni magának. A legtöbb nő szerintem csak gyáva beismerni, mert 15-25ig a szebbeket majdnem mindenki hazavinnè, szóval jó sokan átmegyünk rajta.

2023. aug. 31. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

9, na pont erre gondolok. Ezeket a nézéseket én is el tudom különíteni.

De mi lehet amögött, amikor keresi a pillantást, de nem lép?

2023. aug. 31. 06:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!