Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan menjek oda egy lányhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan menjek oda egy lányhoz és mit mondjak neki, ha megtetszik valahol?

Figyelt kérdés
Pl utcán. Vagy egy búcsúban. Vagy egy koncerten. Pl az utcán volt egy nekem tetsző lány pár napja, de fogalmam sincs hogy utcán mit mondjak neki, de ha nem mondok semmit elszalasztok egy lehetőséget.

2023. szept. 1. 08:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
52%
Köszönj neki, kedjetek el beszélgetni.
2023. szept. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
Nem, ez nem lehetoseg volt, amit elszalasztottal, hanem egy keretlen letamadas maradt ki a no szemszogebol, meguszta. A lehetoseg az, amikor egy adott tavolsagbol kiszurjatok egymast, te pedig eszleled a jelet, hogy nyitott lenne a kozeledesedre. Na akkor kell odamenni hozza, es olyankor szokott a kisnyul elobujni azokbol, akiknel epp pattog a labda.
2023. szept. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Én ezt honnan tudjam? Utcán nem szoktak jeleket adni, de lehet neki is szimpatikus lettem volna. Miért kell prostiknál maradni életem végéig? Nem tudom hogyan csajozzak. De szeretnék. De így rohadt nehéz lányok hogy elérhetetlenné teszitek magatokat. Ezt miért csináljátok?
2023. szept. 1. 08:57
 4/23 anonim ***** válasza:
90%

#3

Nézd, az utcán a matchelés igazából a szemezés. Ha veled senki sem szemez az utcán, akkor az nem a te tereped, ennyi.

2023. szept. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%

Miért várja mindig mindenki a jelet, ha küld észre vennéd?

Milyen jelet vársz?

Táncolja el a csárdást, vagy piros nyílal mutason rád????

2023. szept. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Vannak félénkebb lányok is, akik nem csinálják ezt, úgyhogy ebben én nem teljesen hiszek, a rámenős nők meg nem szoktak tetszeni. De lehet soha nem látom többé, ha nem megyek oda és nem próbálom meg.
2023. szept. 1. 09:05
 7/23 anonim ***** válasza:
29%

#3

Bár ebben a részben van igazság, és ez egy elég rossz folyamat:

"De így rohadt nehéz lányok hogy elérhetetlenné teszitek magatokat"

Amerikában 1 kutatás arra jutott hogy a nők 86%-a elvárja hogy a férfi kezdeményezzen, egy másik kutatás pedig arra, hogy 50%-uk szerint creepy az utcán kezdeményezni. Ilyenkor van az hogy több lesz az szingli, csak amiatt mert ellentmondásos társadalmi jelenségek vannak.

2023. szept. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
75%

7! Ez tök érdekes, hogy én is jártam úgy, hogy megálltam előszedni a zsebkendőt a táskámból, közbe két csaj pont jött és így ezt hallom: "ez is tuti azért állt meg, hogy leszólítson" én meg így nézek, hogy WTF? 🤨 vissza is szóltam, hogy nem "ez" szimplán csak rohadtul meg van fázva!

Basszus voltak olyan zavarba...

2023. szept. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nincs azzal bajom, szerintem is úgy a jó, hogy ha a férfi kezdeményez, de ha barátnőjével van vagy utcán vagy mit tudom én vonaton zenét hallgat akkor hogy? Mindig az volt a gondom, hogy elérhetetlenek, mert azon kívül hogy tetszik nincs ok amiért beszélnem kéne vele.
2023. szept. 1. 10:44
 10/23 anonim ***** válasza:
85%

Zenet hallgatva, es baratnovel is van szemunk es feltunnek azok a pasik, akik erdekelnek minket.

Ha nincs tobbszoros, erdeklodo szemkontaktus, hagyd beken!!!

2023. szept. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!