Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha messengeren írok valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha messengeren írok valakinek aki nem az ismerősöm fogja látni, fog értesítést kapni minden esetben?

Figyelt kérdés

2023. szept. 4. 08:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Uzenetkuldresi engedélyek között fog megjelenés, ott kell elfogadni az üzenetet először.
2023. szept. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Külön értesítést nem kap akkor szerinted?

Egy üres kör van a pipával, olyan mintha nem lenne kézbesítve.

2023. szept. 4. 09:48
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg a messengeren belül fent a fotódnál jelzi, hogy kaptál egyéb értesítést, szerintem elég feltűnő.
2023. szept. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Attól függ, hogy van neki beallitva. Lehet, hogy egyáltalán nem kap ertesitest az uzeneteirol.
2023. szept. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az a baj annyira én sem vagyok otthon ebben. Volt akitől én egyből megkaptam ha írt ilyen formában, mert jött értesítő, és volt amit fél év múlva vettem észre, mert nem jött semmi és nem figyeltem. Nem tudom min múlik.
2023. szept. 4. 10:18
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Addig ures kor lesz amig nem valaszol
2023. szept. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ez sem jelent semmit. Meg is kaphatta meg nem is.😅
2023. szept. 4. 10:19
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Addig lesz üres kor, amíg nem fogadja el, hogy kapcsolatba lehetsz vele. Akkor téli kor lesz, mert kezbesitve lesz az üzenet. Szóval igen, ez most semmit nem jelent.
2023. szept. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az szuper akkor így.😅
2023. szept. 4. 10:23
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt már ilyennél, hogy a rendes üzik közé rakta, volt, hogy a kéretlenbe, a leggyakoribb nyilván az, hogy az engedélykérések közé. Nem tökéletes a Facebook.

Amíg nem válaszol, nem fogod tudni, hogy látta-e, helyesen írták.

2023. szept. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!