Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az emberek miért beszélnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek miért beszélnek ennyire lenézően egymásról?

Figyelt kérdés
Nekem valahogy furcsa, hogy miket meg nem engednek maguknak sokan. Tudom, hogy egy anonim fórum, de sokan élőben is úgy beszélnek. A nőkről és férfiakról is olyan lenézően beszélnek, mintha mindenki a világon "selejtes" lenne, csak az illető kommentelő tökéletes. Tulajdonképpen minden emberben van jó is, csak nyilván könnyebb a rosszat észrevenni. Amit meg ugyancsak nem értek, hogy miért használnak ilyen szavakat volt társukra, hogy "kidobtam". Kidobni a szemetet szokás, tiszteljük már meg annyira a másikat, hogy nem így beszélünk róla.

2023. szept. 4. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Nem tetszik, amit írnak? Ne gyere ide többet fel, az életben meg kerüld az olyan embereket szintén, ilyen egyszerű.
2023. szept. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Mert ilyen mentális állapotban van a magyar társadalom. Mellé párosul, hogy bepötyögni mindig könnyű a mocskolódást.
2023. szept. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
És valóban. Kiválóan minősíti magát az összes fröcsögő, nárcisztikus elmeháborodott. Ilyen a magyar néplélek.
2023. szept. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Általában az emberek simán nagyképűségből csinálják. Ritkábban viszont, ha tetszik, ha nem, de jogosan. A legtöbb embert én sem tartom sokra és ha elkezdenéd végigvenni az életemben megismert embereket, simán mindegyiknél tudnék valami érvet mondani. És nem olyat, hogy jajj, nem szimpi, hanem komolyabb súlyúakat.

Bár, én nem mondom, hogy pl. minden nő vagy férfi egyforma és kevesen is passzolnának hozzám, de ettől független dolgokra gondolok. Pl. a ghostingoló embereket sem tudom sokra tartani. Miért mondjak róluk pozitív véleményt? Vagy a megcsalókra? Esetleg az álszentekre? És az emberek többsége ilyen és ehhez hasonló kategóriákba tartozik.

DE, aki kivételes, arról tőlem soha, egy rossz szót sem lehet hallani. Volt, hogy társaságban mesélte megy exemről és megjegyezték, hogy mennyire máshogy beszélek róla, mint másokról. Hát, ehhez csak nyújtani kell valamit.

2023. szept. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

A válasz:

Mert magyarok vagyunk. Elég sok minta van a politikusok körében, hogy ma ez a trendi, az elfogadott hozzáállás. A zemberek meg nem akarnak ezen változtatni.

2023. szept. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
Gu
2023. szept. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!