Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők még felnőtt korban is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők még felnőtt korban is ezt csinálják?

Figyelt kérdés
Szivatják a férfit, majd az arcába röhögnek, hogy komolyan azt hitte, hogy TŐLE akarnak bármit is?!
2023. szept. 5. 08:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom nekem még soha nem mondtak ilyet, mondjuk lehet azért mert chad vagyok
2023. szept. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Chad😄
2023. szept. 5. 08:28
 3/14 anonim ***** válasza:
73%

Nők csak felnőtt korban vannak.

Az, hogy beszélgetést valakivel és kedves vagy vele, nem jelenti azt, hogy többet akarsz.

2023. szept. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem csináltam ilyet, válogass meg jobban, hogy kikkel állsz szoba.
2023. szept. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Abba a sarga falu intezetben, ahova bezartak teged, lehet tenyleg igy viselkednek. Ne haragudj rajuk, ok sem haragszanak rad.
2023. szept. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
24%
7. No letedre ne igyal ennyit..
2023. szept. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

Hát aki nem kap normálisan kinéző férfitől figyelmet lehet.

Nekem nem lenne energiám olyannal szórakozni akitől nem akarok semmit.

2023. szept. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#9: ezt nem értem. Tehát ha valaki vonzónak tartja, de mondjuk nem egy adonisz a pali, így le fogja oltani?
2023. szept. 5. 10:13
 9/14 anonim ***** válasza:
18%

Ha van egy lány aki mondjuk nem egy szépség (ettől még neki a helyes pasik jönnek be nyilván) és ezért nem is találják be gyakran jó palik, csak mondjuk olyanok akiktől semmit nem akarna.

Jól esik neki a közeledés, figyelem és lehet, hogy adja a lovat az illető alá egy ideig, de valójában nem akar semmit és a végén lekoptat. Így értettem.

2023. szept. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ja, értem. Mondjuk, nem valami gerinces dolog, de értem.
2023. szept. 5. 10:27
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!