Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon jelként küldte vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon jelként küldte vagy a kedvence lehet?

Figyelt kérdés
Nagyon bejön a férjem haverja. Itt szögezném le hogy nem csalnám meg a férjem és ez a haver is azért jött valahogy képbe mert már 4 éve (ebből másfél év jo volt gyerek miatt) azoval ezóta vannak bajok köztem és a férjem között. Aki megcsal 80% vagy csalt. Probálom kiverni a fejemből de nem tudom :( a lényeg most küldött át ajánlásra egy könyvet. Aminek utána néztem nagyjából miről is szol. De nem tudom most jelként küldte vagy tényleg a kedvence? A könyv Stephen King 11.22.63 című regénye elvileg a Ne nézz rám alcímet is képviseli :/

2023. szept. 6. 23:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Hogy mi van? Kezét csókolom, tessen megkövezni, de én ebből egy k.rva kukkot nem értettem
2023. szept. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne nézz rá, hagyd békén azt üzente a haver, nem érsz te neki annyit, mint a férjed.
2023. szept. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
A sorozatot láttam, nekem tetszett.
2023. szept. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Utolsó oké tetszett de ez a havertól jel lehet vagy más? Vagy csak szimplán ez tetszett neki azért ajánlotta ezt?!
2023. szept. 6. 23:39
 5/12 anonim ***** válasza:
78%

Ha nem csalnád meg a férjed, akkor miért érdekel, hogy kedvenc vagy jel, hogy kopj le?

Adott ő neked félreérthetetlen jeleket, mondta, hogy bejössz neki? Ha nem, akkor barátnak tart és kész. De még mindig nem érthető, hogy miért vagy rá kíváncsi eskü. Válj el, ha olyan rossz a kapcsolat és bánt, hogy hűtlen (volt) a férjed és keress magadnak szingli (gyerekes) pasit azt jól van.

2023. szept. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Nehogy jelnek vedd.
2023. szept. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Kérdezz rá humorosan, hogy Ne nézz rá?
2023. szept. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A Kennedy gyilkosságról szól, szóval vedd ki belőle a jelet ahogy akarod.
2023. szept. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem jel. Csak mindenbe bele látod.
2023. szept. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne nézz rá, ha nem akarod megcsalni a férjed. Nem kellenek ehhez jelek.
2023. szept. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!