Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A véletlen műve, a biológiáé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A véletlen műve, a biológiáé vagy kultúráé, hogy szép nők szép férfiakkal alkotnak párt, és külsőre általában mindenki hasonló szintűvel alkot párt?

Figyelt kérdés

Mindig is lenyűgözött a valóságnak ezen aspektusa, és az, hogy ezt természetesnek veszik.

De senki nem magyarázza a mögöttes okokat (jól van az úgy hozzáállás mellett), hogy miért alakul ez ki így, mi mozgatna ezt, mi az a láthatatlan kéz amely a párválasztást szabályozza ilyen szinten.


2023. szept. 9. 10:10
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
92%
Mészáros Lőrinc szép?
2023. szept. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim válasza:
60%
Ez egyáltalán nem így van. A férfiak általában a szépet keresik, a nők a megbízhatót.
2023. szept. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
77%
A hamis incel téveszméké. A valóságban ez egyáltalán nem általános.
2023. szept. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 Kólauborkával ***** válasza:
79%

Megint egy ház ablakávól cégzett torz megfigyelés…

Nézz körül jobban és ne ki emelj pár kirívó esetet.

Én is találkoztam már szép párokkal, akik valahogy tényleg illettek egymáshoz, de a legtöbb párkapcsolatbaj szerintem baromira nem az általad felvázolt dolog a jellenzö, föleg a mai világban, ahol már arra sincs idö, hogy megismerjük a másikat.

2023. szept. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon nem így van.
2023. szept. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 Mojjo ***** válasza:
84%
De korán jött a mai napiincel kérdés.
2023. szept. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
29%

Az evolúciós humánbiológia és az evolúciós pszichológia egyszerű magyarázatot ad erre, szép nők általában jóképű pasit szeretnének a minél jobb génkészlet átörökítése miatt, ha a vagyoni helyzetet kivesszük a képletből.


Azonban felhalmozott javak is rákerülnek a mérlegre (ennek is vannak evolúciós gyökerei), ha döntést hoz a nő, és bizony egy ronda vagy átlagos férfinak a vagyona óriási plusz lehet, ha szép nőt szeretne "fogni".


Példát amúgy lehet mondani a fentiek ellenkezőjére, de statisztikai szempontból, a nagyképet tekintve az elhanyagolgató.

2023. szept. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 Mojjo ***** válasza:
67%
@7: Trololololo. Szegényt hülyíted itt, pedig már így is épp elég hülye 😅
2023. szept. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
73%

#8


7-es vagyok, mivel is hülyítem egészen pontosan?


Ha tudod, cáfold meg, amit írtam, mert ez így kevés önmagában..

2023. szept. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
18%

#9

Mondjuk először nem ártana megpróbálni alátámasztani az állításaid, mert ezek csak így lógnak a levegőben. Lényegében csak leírtad ugyanazt az incel baromságot, amit a kérdés is implikál.

2023. szept. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!