Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néz rá naponta többször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz rá naponta többször a profilomra, a posztjaimra miért reagal ha közben ott van neki a kislány?

Figyelt kérdés
Külföldön él,én itthon .Nagyon sok időt töltöttünk együtt mikor itthon volt ,ismerem a családját is de egy valami nem hagy nyugodni ..Van egy lakotársa egy 26 éves kislány ő 38 én 31 ...Szó nélkül volt ,hogy be nyögte milyen kur..a jókat sz..eltek stb...utána mintha semmi nem történt volna beszélt másról. Én csak pislogás sokszor az éles vallások miatt is és, hogy minden második mondata erről a lányról szólt! Közben kerdezte h nem e akarok ki költözni külföldre stb....akkor most hogy is van ez ???el magyaráztam neki is a dolgokat ,hogy ez eleve nem normális amit csinált és fejezzük be .töröltem, nem reagáltam, erre látom akár mit ki teszek nyilvános posztban (fodrász vagyok)mindig likol!!!! Akkor miért nem hagy ő is békén?mindig csak a másikról beszélt akkor szerintem felejtsük el egymást!
2023. szept. 10. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

26 éves kislány? 😂

Amúgy meg semmit nem jelent a reagálás meg az, hogy megnézi.

2023. szept. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor mit akar ?miért nem vele foglalkozik ?
2023. szept. 10. 17:50
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
2. Mert nem ismeri a pncidat meg meg eleve nem is talalkoztatok te meg ugy csinalsz mint ha eloben zajlana az egesz. Ami a nettrn tortenik az nem a valosag ezt kell felfogni!!!
2023. szept. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért keres, mert hajat akar vágattatni.
2023. szept. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"el magyaráztam neki is a dolgokat ,hogy ez eleve nem normális amit csinált és fejezzük be .töröltem, nem reagáltam"

Akkor most mit izgulsz miatta? Semmi közötök egymáshoz.

Gondolom, hogy tudod, hogy ha engeded, hogy lássa, amit kiteszel, azt like-olhatja is.

2023. szept. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!