Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megint én írjak rá a srácra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megint én írjak rá a srácra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy rendezvényen megimertem egy srácot, beszélgettünk is sokat. Pár nap múlva bátorságot vettem magamon és ráírtam, beszélgettünk egy kicsit. Azóta eltelt kb 4 nap, várjak, hátha ír vagy írjak rá megint én? Nem akarok nyomulni sem..

2023. szept. 10. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
A tökéletes taktikát alkalmazza, megvárja, még te írsz rá párszor, utána már biztos lesz a dolgában, hogy kell neked. Szerintem írj neki, ha te is akarsz tőle valamit, lehet, hogy ő nem fog
2023. szept. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Semmiképp ne írj rá többet.
2023. szept. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
De miért ne? Nem igazán van vesztenivalója a kérdezőnek. A srác a tudtára fogja adni a rövid lerázós válaszaival, ha nem akar semmit, a kérdező pedig megnyugszik, hogy nem kell többé írni neki. Vagy pont az ellentéte lesz és lesz belőle valami
2023. szept. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%
Egyenjogusag van. Irj nyugodtan. N
2023. szept. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

persze, menj le kutyába neki legalább egyel több puncija lesz talonban

tudod ez két emberes dolog, ha akart volna keresett volna de nem akart

eltelt kb 1 hét, szerinted ennyi idő alatt nem tudott volna írni egy szia mizu? ha akarna bármi komolyat?

kettőt találhatsz miért nem

te többet akarsz tőle, többet érzel ő meg csak úgy el van élvezi hogy polirozod a bohoc(egój)át

2023. szept. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekelsz valakit, akkor keres, ha nem, akkor nem.
2023. szept. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"De miért ne? "


AZért, mert ha érdekli a strácot a kérdező, akkor írna neki. És az illem is úgy kívánja, hogy másodjára ő keresse. A kérdező csak leértékeli magát, ha folyton ő lohol utána. Egyszer rendben volt, másodszorra már ne tegye.

2023. szept. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
ez a srác off, már most taktikázik nem egyenes személyiség az összes ilyen görény gerinc telen, biztosan vmi pua taktikát tol rajtad.
2023. szept. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
26%
sok megkeseredett, boldogtalan szingli nő írja, hogy ne írj rá
2023. szept. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Már egyszer ráírtál, ha tényleg érdekelnéd a pasit, akkor azért a pasi is keresne téged..Vagy játszmázik, de abból csak az lesz, hogy végig manipulálni fog.Szerintem hagyd. Te megtetted az első lépést innentől kezdve nincs miről beszélni.
2023. szept. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!