Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a helyes reakció egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes reakció egy ilyen szituációra?

Figyelt kérdés
A baráti körünk úgy néz ki, hogy négy nő és négy férfi, mindenki kapcsolatban, mindenki párja jelen. Mind egy iskolába jártunk, szóval jó ideje ismerjük egymást. Egy közös ünneplés során kifejezetten látványos módon táncoltam az egyik barátnőmmel és láttam, hogy a párom nagyon nézett engem. Kiemelném : engem. Amikor oda mentem hozzá, akkor érzékeltem, hogy izgatott állapotban van. Viccelődtem, hogy bejött neki a szituáció, hogy egy másik nővel táncolok. Próbálta tagadni, de láttam rajta. Tulajdonképp ha tudom, hogy óriási tisztelet van közöttünk a másik párja felé, és én is a szememmel láttam, hogy csak engem figyelt, ki kéne ezen akadnom? 25N
2023. szept. 11. 15:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Személyektől függetlenül beindult a fantáziája. Nem kell nagy ügyet csinálni belőle.
2023. szept. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Te most tényleg azt kérdezed, kiakadj-e valamin, amin nem akadtál ki?
2023. szept. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én szerintem sem kéne. Azért írtam ki a kérdést, mert egy a társaságtól független barátnőm véleménye kavart fel. Próbálta velem elhitetni, hogy a párom a barátnőmre izgult fel. Egyrészt száz százalékban biztos vagyok abban, hogy nem szimpatizál a lánnyal a párom szexuálisan, másrészt bízom benne, mindig teljes tiszteletet mutatott felém és a barátaim felé is. Öt éve nyaralunk együtt mindannyian, még bikiniben sem érdekelte soha, szerintem tényleg szimpatikus volt neki a gondolat, hogy a barátnője szexuális stílusban táncolt egy másik nővel. (nem véletlen, neki próbáltam tenni magam picit)
2023. szept. 11. 15:38
 4/16 A kérdező kommentje:
Kettes, jó pont. Talán úgy fogalmazok, hogy össze vagyok zavarva, mert nem tudom eldönteni, hogy gáz-e az, ha a barátomnak ez bejött. Egyébként abban is van valami, amit az első írt, hogy személytől függetlenül..
2023. szept. 11. 15:40
 5/16 anonim ***** válasza:
De mit nem tudsz ezen eldönteni? Ezek a te gondolatait, a te érzéseid.
2023. szept. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Minden embernek a szociális környezete, neveltetése, korábbi tapasztalatai adják meg, hogy miről hogyan vélekedik. Ez nem jelenti azt, hogy ez helyes is. Attól, hogy számomra a bicikli egy rettentően veszélyes eszköz, mert én taknyoltam vele nem egyszer, attól még önmagában ez nem egy tiszta meglátás. Érdekelt mások véleménye, hogy kívülről, akit ez nem érint, az hogyan látja.
2023. szept. 11. 15:46
 7/16 anonim ***** válasza:
De nem mások értékrendje szerint kell megítélned egy helyzetet, hanem a sajátod szerint. Érzelmeknél nincs "helyes" reakció.
2023. szept. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
De vannak irracionális érzelmek. Az érzelem nem egyenlő a valósággal. Én pedig hajlamos vagyok irracionális érzelmekre, évek óta dolgozom rajtuk, de nem napról napra megy az, hogy felfogjam megfelelően a szitukat. Nagyon szeretem a páromat, lassan öt éve együtt vagyunk, és nem akarok esetlegesen olyan miatt neheztelni rá, (vagy még rosszabb, szakításon gondolkodni, mert a külsős barátnő még ezt is tanácsolta, mert hogy mekkora mocsokság lenne izgalomba jönni ennek a láttán) ami a jövőben egy jelentéktelen dolog lenne.
2023. szept. 11. 15:53
 9/16 anonim ***** válasza:
60%
A férfiak nagyon nagy többségének bejön a két nő együtt (most nyilván ne előnytelen külsejű alanyokat vegyünk), legyen az csak egy erotikus tánc, csók, szex. Hülye a külsős barátnő, miért kéne ezen kiakadni, pláne szakítani? Ha tévében néztek együtt egy filmet, amiben erotikus jelenet van, és a párodnak merevedése lesz, azzal sincs semmi gond. Egy kicsit lazábban, az, hogy együtt vagytok, még nem jelenti, hogy csak és kizárólag egy kettőtök közötti interakció válthat ki belőle izgalmat.
2023. szept. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%

Inkább a külsős barátnőd jóindulatán töprengj el...


Ha rúdtáncoltál volna neki és azon izgul fel, akkor a rudat ugye azért nem kérnéd számon rajta?

2023. szept. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!