Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy különíted el magadban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy különíted el magadban, hogy valaki szexuálisan vonz vagy romantikusan (is)?

Figyelt kérdés
Tehát amikor még nem nagyon ismered, érzékeled, hogy tetszik. Hogy döntöd el, hogy csupán szexuálisan vonz vagy annál mélyebben és akár még bele is tudnál szeretni?
2023. szept. 13. 18:27
1 2
 1/14 Kitana. ***** válasza:
51%
Ha nem ismerem nagyon, akkor nyilván szexuálisan vonz csak.
2023. szept. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Egyszerű, ha nem nagyon ismered, akkor mélyebben nemis vonzódhatsz hozzá, hiszen nincsenek meg róla az infók amik miatt mélyebben kötődnél. Amíg nem ismered az csak szexuális fellángolás. 26n
2023. szept. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
De miért kell elkülöníteni?
2023. szept. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mire gondolok mikor eszembe jut. Ha főként testi vágyak jönnek, akkor szexuális vonzalom. Ha vele kapcsolatos gondolatok, mit csinálhat, hol lehet, gesztusai, szavai...akkor érzelmi vonzalom.
2023. szept. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát tényleg úgy, hogy eleinte nem sok más van. Szimpátia lehet, kedvelés. Viszont én úgy működöm, hogy nem zárok ki fejben semmit szóval nyitott vagyok arra, hogy akár több legyen. Csak jártam már vele pórul, hogy eleinte csak szex volt és nem is éreztem többet. Aztán ez megváltozott, én változtam és elkezdett érdekelni emberileg csak én őt nem. Szar volt, de túléltem.
2023. szept. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%
Ha nem nagyon ismered a másikat, akkor az csak szexuális vonzalom. Érzelmi, max olyan téren, hogy úgy gondolod, hogy ő az ideálod belsőleg is, felruházod jó tulajdonságokkal úgymond(ennek általában a fele sem igaz, csak a te kis fantáziád és csak akkor tudod cáfolni vagy bebizonyítani ha már régebb óta ismered az illetőt. Akkor dől el igazán, hogy mi is a helyzet)
2023. szept. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

1, 2,

Persze, de lehetnek benyomásaink az emberről.

Sok mindent elárul rólunk pl. az, hogy hogyan öltözködünk, milyen szavakat használunk, milyen a hajviseletünk, a hangunk, a mozdulataink. Ezek mind a személyiségünk része, benne van több évtized is akár a múltunkból.

És ha nem is ismersz valakit jól, ezeket látod rajta, hatással van rád, mert ettől lesz valaki szimpatikus vagy unszimpatikus.

Ha szimpatikus, akkor meg nyilván kíváncsi leszel, jobban meg akarod ismerni.

Azt nehezen tudom elképzelni, hogy valaki lát egy gyönyörű nőt, nagyon vonzónak találja, majd látja, hogy a nő terpeszben jár vagy mit tudom én, meghallja a hangját és akkor továbbra is ugyanannyira rá van gerjedve. De lehet van ilyen, csak nekem biztos nem nem menne.

2023. szept. 13. 18:59
 8/14 anonim ***** válasza:

Hát, ha te tudsz egy hanghoz, frizurához vagy öltözékhez mélyebben kötődni..

Mindenkinek szíve joga.

2es voltam.

2023. szept. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

#8: "Hát, ha te tudsz egy hanghoz, frizurához vagy öltözékhez mélyebben kötődni.."


Ja, mert ezek természetesen kontextus nélkül lebegnek a semmiben, ugye?

2023. szept. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%
Nálam a MÉLY KÖTŐDÉS, nem egy frizuránál kezdődik.. De mint mondtam, mindenkinek szíve joga, más szinten vagyunk érzelmileg. És ez így van jól.. :)
2023. szept. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!