Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bűn vagy nem bűn normálisnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűn vagy nem bűn normálisnak lenni ellenkező nemű személyekkel?

Figyelt kérdés

Természetesen a kérdés arra vonatkozik, ha van párja az embernek.


A kérdés első szintje:

A normális alatt pedig arra gondolok, hogy ugyanúgy hülyéskedni, nevetgélni, segíteni neki, udvariasnak lenni stb.


Nyilván az világos, hogy a flört az már sok.


A kérdés második szintje pedig:


Egy különleges alkalmon vagy eseményen megdícsérni valakit, hogy "jól nézel ki" / "csinos vagy ma" ez is már túllép egy határon?


2023. szept. 14. 15:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

Nem és nem.


Attól, hogy van párom, nem fogom az emberek felét kizárni az életemből.

Oké, persze, a férfi barátaimnál ne alszom ott, nem öltözködöm előttük, nem föltétlenül az ő vállukon sírom ki a párkapcsolati nehézségeimet stb, de a kedvesség, viccelődés, érdeklődés, segítség, beszélgetés stb. ugyanúgy megvan köztünk. Nehogymár fapofával, monoton hangon kellene kommunikálnom az ellenkező nemmel azért, mert épp van egy pasim.


Egy bók meg csak egy bók. Én is mondtam már kollégámnak, hogy "De elegáns vagy ma" vagy hogy "Jól áll az új hajad". Egyikünk párkapcsolata sem ingott meg ettől.

2023. szept. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ. Otthon a pároddal is hülyéskedsz, nevetgélsz? Segítesz neki? Udvarias vagy? Megdícséred? Mert lehet itt hisztizni, hogy ennyire már senki párja ne legyen féltékeny de amikor otthon egy lusta, bunkó állat vagy, a munkahelyeden meg megy a jópofizás meg a segítek ennek-annak, akkor azért kicsit jogos, nem?
2023. szept. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%
2 ha a párom egy lusta, bunkó paraszt lenne, egyáltalán nem vigasztalna, ha másokkal is az. De komolyan, akinek ennyire selejt a pasija/csaja annak tényleg az a legnagyobb problémája, hogy mással rendesebb? Engem tuti nem ez érdekelne..
2023. szept. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj ezzel hogy mindenkinek más fér bele. És elég könnyű atlepni egy határt hogy meddig nevetgeles, kedveskedes és honnantol flört. Sok ember nem érzékeli hogy hol van egy általános határ, pláne nem hogy hol van a párja hatarja.
2023. szept. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%

4-es

Ha sok ember nem érzékeli, akkor lehet, hogy nem ks ott van az a határ.

2023. szept. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Ez egy csapda kerdes, direkt ugy van megfogalmazva. Nem binaris eldontendo kerdes ez, es vannak, akik egyaltalan nem tudotosak ebben. Nem azt mondom, hogy informalis kapcsolatot kell fenntartani, de a bizalmaskodas is mar tullepi a hatart. Es mindig lesznek olyanok, akik szandekosan felreertik a szituaciokat. A latszat is fontos, mert hiaba vagy artatlan, ha elindul a lavina, akkor mar az sem ment meg.
2023. szept. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
Az első oké. A második nekem nem igazán jön be. Férfiaktól nem tudom jó szájízzel fogadni ezeket.
2023. szept. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Igen, sokaknak ez a problémája. 15 éve dolgozom javarészt férfiakkal, és nagyon is általános, hogy otthon nulla energiabefektetéssel henyéli végig a nap maradék részét, melóban meg "csak normális" a kollegínákkal, segít ahol tud, persze egyenesen arányosan azzal, hogy a hölgy mennyire dekoratív. Gyakori az is, hogy otthon a feleség kisbabával várja haza a férjét, a férj bennmarad inkább túlórázni amit tök véletlenül egy hozzá semmiféle szakmai módon nem kapcsolódó női munkatárs társaságában, kávézgatva tölt el, és másnap nagyon vidáman meseléli hogy az asszony féltékenységi jelenetet rendezett. Az is biztos, hogy a legtöbb ember többször ment el céges rendezvényre, minthogy elvitte volna a feleségét esetleg egy vacsorára. Még sok-sok példát írhatnék, mert ezek nem egy-egy eset, hanem sok év tapasztalata.
2023. szept. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt az az ökölszabály, hogy amit magadtól nem mesélnél el a párodnak hogy kivel mi volt, mit tettél, mondtál, csináltál, azt ne tedd meg élőben se. Alapból meg teljesen egyénfüggő és azért is lenne nehéz belőni, mert a párodnak és az adott ellenkező nemű ismerősnek is máshol lehet az a bizonyos határ, flört és kedvesség között.
2023. szept. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy ki hogyan értelmezi a vihorászást, viccelődést. Maga milyen kontextusban zajlik az sem utolsó, a testbeszéd a legárulkodóbb, flörtölhetek én úgy is hogy egy szót sem szólok. Érted. A dícséret sem bűn önmagában, de ha közben delejes szemmel nézem a másikat akkor eleg ciki, és joggal sértődhetnek mások.
2023. szept. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!