Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mennyire gáz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire gáz, ha egy nő így fogalmaz?

Figyelt kérdés

Egy hete mentünk bulizni. Úgy volt, hogy 4-en megyünk férfiak. Jelentkezett az egyik nőismerős, hogy jönne ő is. Egy közös csoport van létrehozva erre a célra. A sofőr beírt, hogy ha hátul hárman elférünk, akkor ő nem bánja, neki mindegy.

A nő erre beírt, hogy ő nagyon szívesen beül a két férfi közé "síelni".


Alapesetben a síelés ugye azt jelenti ilyenkor, hogy a két mellette lévő férfi farkát fogja és kézimunkázik, de ebben az esetben mennyire korrekt megfogalmazás?

Vagy ez inkább felhívás keringőre?

Egyébként a nő kapcsolatban van régóta.

Mit gondoltok?


2023. szept. 14. 18:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne reménykedj, lehet csak lazának akart tűnni.
2023. szept. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%

Rossz szöveg, gáz.

(Mondjuk én nem is értettem volna, hogy hogy érti azt, hogy síelni, nem ismertem a szónak ezt ajelentését.)

2023. szept. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én nem reménykedem, mert ott se voltam. Csak meglepett, hogy ilyet ír.
2023. szept. 14. 19:05
 4/14 A kérdező kommentje:
Már mint nem én ültem hátul, hanem az anyóson, mert nagydarab vagyok.
2023. szept. 14. 19:06
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem az lep meg, hogy te ismered ezt a kifejezést.
2023. szept. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%

Ez jó trágàr poén volt csak tőle.

Szerjntem viccelni akart volna csak, csak ez elég fèrfias így valahogy.

Tehát haverkodni próbálna jófejnek tünni szegény férfiak közt.

Ne szexuális célzata lett volna hanem vagányan poenkodni vmit.

De ez irto tirpákul hangzik egy nőtől. Kocsmai pasiktol hallani még elmenne mert ők az a szint is. De egy nő..

2023. szept. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%
Uh, hú, egy nő, egy NŐ, ilyet nem tehet. Magához a kifejezés megszületéséhez kellett a nő, álmodozunk róla, hogy nyal, szop, ver, baszik, de hogy megemlítse??? Hallatlan.
2023. szept. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%
Gyerekek.... olvasom itt hogy, így a NŐ, úgy a NŐ. Mi a fenéért kell odaírni, hogy "ez elég férfias így valahogy"??? Meg EGY NŐTŐL tirpákul hangzik!!! Oké, ha valami tirpákul hangzik, de hangozzon már ugyan úgy mindkét nemtől! Le a szexizmussal!
2023. szept. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem a síelés az hogy száguldunk a havon a sílécen. Inkább maradnék a kocsivezetésnél akkor már.
2023. szept. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Sunshinedoll ***** válasza:
84%
Elég trampli
2023. szept. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!