Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől "hárpia" egy csaj? És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől "hárpia" egy csaj? És hogy lehet valaki nem az? Mi határozza meg?

Figyelt kérdés

Tegnap találkoztam egy ismerősöm ismerősével, nem is ismer, mégis pár szó után azt mondta, hogy látni, hogy én hárpia vagyok, a húgom pedig nem az, hogy nézzem meg, ő milyen kedves, én meg egy hárpia vagyok. Ez eléggé furcsa volt, főleg egy ismeretlentől. Honnan szedhette ezt, miből lehet megállapítani? Tudom, az ember sok dolog miatt lehárpiáz valakit, de ha valaki meg tudná fogalmazni, mitől az egy lány? A volt barátom mellett voltam, és nyaggattam, hogy mondja el, mi baja. Ezt hallva kaptam ezt a megjegyzést.

Hozzáteszem szeretnék nem az lenni. Hogy viselkedhetnék úgy, hogy ne tűnjek annak? 19 éves vagyok.


2010. okt. 17. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen kell adni egy vadidegen véleményére. Ha eddig ezt nem vágták a fejedhez, akkor ne foglalkozz vele. Hárpia amúgy egy madár, ami éles sikoltozós hangot hallat. Tehát az állandóan sipákoló, elégedetlenkedő nőre mondják, hogy hárpia (szerintem).

21/L

2010. okt. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, de sokszor én is érzem, hogy mások is annak néznek. :S
2010. okt. 17. 14:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor ennyi. Figyelj oda, hogy ha hozzászólsz társaságban egy témához, az ne leszólós legyen. A hangnemed is legyen kedves. És úgy általánosságban soha ne kiabálj, ne pampogj állandóan valami miatt (ne elégedetlenkedj).
2010. okt. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is mondták. Állandóan elégedetlenkedik, mindig mindenhez megjegyzést fűz, ami általában negatív. Olyan típusú ember, aki mellől legszívesebben szabadulnál. Lehet, hogy csak egy rossz pillanatodat fogta ki, amikor valami bajod volt, de az igazi hárpiák állandóan hárpiák, csak nagyon rövid időre (mondjuk amikor alszanak) szakítják meg a hárpiáskodást. Sokat vagy ingerült? Hamar felkapod a vizet? Nem bírod türtőztetni magad? Rosszindulatú vagy másokkal? Másokat állandóan kritizálsz? Ne félj legalább önmagadnak beismerni, hogy valamelyik rád passzol. Amúgy tényleg 2 pillanat alatt le lehet venni valakiről, hogy alapból kedves vagy hárpia ...
2010. okt. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14:25 vagyok ... Magdi anyus a barátok köztből a tipikus hárpia asszonyság archetípusa.
2010. okt. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Meg is halt... Tanulság? Ne legyél hárpia, mert vagy lelő egy vadász, vagy megcsúszol a lépcsőn, legurulsz és meghalsz.
2010. okt. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Változtatni szeretnék, hogy kedves, pozitív embernek tűnjek. De nem tudom, hogy tegyem. :S
2010. okt. 17. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!