Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Maszturbáltam a zuhany alatt,é...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maszturbáltam a zuhany alatt,és a barátnőm húga észrevette,mit csináljak?

Figyelt kérdés

Barátnőméknél töltöttem az estét,reggel elmentem zuhanyozni,és maszturbáltam az üvegfalú épített zuhanyzónál.


Valamiért benyitott és....látta hogy rángatom,sikantott egyet kiviharzott majd gyorsan becsapta maga mögött az ajtót.


Most várakozok náluk az ebédre várva miközben ők sürgölődnek a konyhában, és nem tudom hogy most elmondjam a barátnőmnek vagy ne?



2023. szept. 17. 11:15
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Gondolhattad volna hogy nem otthon vagy.
2023. szept. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
35%
Menj rá!
2023. szept. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
63%
Mondd el neki, úgyis ki fog derülni.
2023. szept. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
79%
Este vagy reggel nem volt szex? :D
2023. szept. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Jól van,de barátnőmnek tegnap megjött, úgyhogy akkor hiába aludtunk együtt nem volt semmi.

Reggel korán kelt piacra ment, utána boltba,én meg kanos voltam,gondoltam úgyis zuhanyzok....

,most meg "ég az arcom".

2023. szept. 17. 11:21
 6/30 anonim ***** válasza:
23%

5.-re.


KAMU!


Mert gondolom a popija, keze, ínye csak nem vérzett. >:)

2023. szept. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
40%
Hány éves a húga?
2023. szept. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Görcsölt,nem érezte jól magát,én pedig nem akartam erőltetni a dolgot.


19 a barátnőm 21

2023. szept. 17. 11:26
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez kellemetlen. A húga miért nem kopogott egyébként?

Én elmondanám a barátnőmnek, valószínűleg úgyis kiderül, inkább te mond el. Ez most egy olyan dolog, hogy nem követtél el “bűnt”, szarul jött ki.

Amúgy bármilyen meglepő, de sok nő van szarul menzeszkor, nehogy már ne lehessen azt a pár napot kibírni, hanem akkor is elvárás legyen h két görcs között szpjon már/verje már ki. Nonszensz komolyan.

2023. szept. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Így van pontosan,ő ilyen napokon mindig görcsölni szokott,tegnap este is ez volt nem is erőltetem ilyenkor semmit.Csak összebújunk az ágyon.


Nem tudom,lehet nem tudta hogy ott vagyok,vagy lehet elfelejtette egy pillanatra hogy ott vagyok egyáltalán náluk, hárman élnek a házban nők,a barátnőm a húga és az anyja,lehet az is,hogy ők nem szoktak ebből nagy ügyet csinálni,nemtudom

2023. szept. 17. 11:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!