Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy történt, hogy olyanhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy történt, hogy olyanhoz vonzódsz, aki párkapcsolatban van?

Figyelt kérdés

Előbb a vonzalom volt és aztán idővel megtudtad, hogy kapcsolatban él vagy már az elején tudtad, hogy nem független, mégis vonzódni kezdtél felé?

És kölcsönös?


2023. szept. 17. 18:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Elején tudtam, ja munkahely miatt beszélgettünk aztán vonzalom
2023. szept. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
31%
Többször is előfordult velem, általában már az elején tudtam, csak számomra ez nem meghatározó szempont. Nagyon ritkán futok bele olyanba, aki megmozgat, beindít, vonz és ez kölcsönös(nek tűnik), ezért amikor sikerül, akkor kis túlzással minden más mellékessé válik. El lehet emiatt ítélni, de igazából én is csak arra a (kezdeti) felfokozott, hormongőzös, agyeldobós stb. érzésre vágyom, ami a legtöbb nem baráti jellegű férfi-nő kapcsolódásra jellemző, és ez szerintem teljesen természetes. Az már az én pechem, ha ez egy foglalt emberrel van meg, ezt nem tudom befolyásolni. Csak azért nem fogok helyette egy számomra semleges vagy egyenesen taszító férfi felé fordulni, mert ő független, tehát szabad...
2023. szept. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Eltitkolta, hogy házas. Ha tudom, másként tekintek rá, és tartom a távolságot.
2023. szept. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%

Akárkivel, meg bárkivel előfordul ilyen, elég gyakori.Vonzódni valakihez nem azt jelenti, hogy okvetlenül kefélni is kötelező vele.

Rengeteg szép, vonzó, jó személyiségű, szórakoztató, kívánatos ember él párkapcsolatban.Senki ne higgye már azt, hogy ezek az emberek csak a párjuknak tetszenek.Sőt, attól, hogy megtudod, hogy van valakijük nem fogod őket kevésbé vonzónak találni.Ami morálisan megkérdőjelezhető, ha ennek ellenére próbálnak rámászni.

2023. szept. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg két foglalt emberhez is vonzódom. Az egyikükkel az első találkozás alkalmával kialakult a vonzalom, utóbb derült ki, hogy párkapcsolatban él. A másikukról tudtam, hogy foglalt, ő kezdett ki velem, ami miatt nálam kialakult a vonzalom, különben eszembe sem jutott volna, hogy férfiként tekintsek rá.
2023. szept. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Már az elején tudtam, kölcsönös. N
2023. szept. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Amikor utoljára ilyen volt, kb. 19 voltam és a srác akkor volt 25. Eleinte nem volt kapcsolatban. Én meg nagyon tapasztalatlan voltam akkor és nagyon félénk, nem is ismertük még annyira egymást, szóval kb. esélye se volt a dolognak. Aztán szép lassan ahogy találkoztunk (mások által) egyre többet beszéltünk, egyre jobban megismertem és egyre jobban vonzódtam. Neki közben lett kapcsolata. A vicc az, hogy egy nála is majdnem 10 évvel idősebb nővel. Szóval telt-múlt az idő, volt hogy hónapokig nem láttam, aztán megint. Minél jobban megismertük egymást, egyre jobb viszonyba kerültünk, mondhatni haveriba. Én meg olyan 21 voltam kb. amikor beleszerettem. Sose történt semmi köztünk, de addigra már tök jóba voltunk, ha egy társaságba kerültünk nagyon sokat beszélgetett velem, kereste a társaságom, mindig nevetett a vicceimen stb. Kedvelt de sztem ő inkább a "húgaként" tekintett rám. Én meg sose voltam az a típus aki nagyon ráhajtana más pasijára, sose léptem át a határt. Aztán elköltözött, szenvedtem de elmúlt.


De előbb volt a vonzalom és utána tudtam meg, hogy közben lett kapcsolata.

2023. szept. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ahhoz tudok vonzódni, aki jól néz ki. (Legalábbis nekem). Na, most azt előbb látom, mint hogy ismerném a családi állapotát. Ezentúl közlekedjek bekötött szemmel és kérdezgessem? A kendőt csak nőtlen válasz után veszem le. Így jó lesz?🤣
2023. szept. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Úgy hogy gondolkodás nélkül rám mászott a több éves kapcsolatában...
2023. szept. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Velem ilyen még sosem volt.


F

2023. szept. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!