Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gesztusokkal, szavakkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gesztusokkal, szavakkal, tettekkel tudatja a párod, hogy szeret téged és fontos vagy neki?

Figyelt kérdés
2023. szept. 17. 19:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
1%
A van egy biztonsagi szavunk, amit ha tul durva a szex akkor hasznalunk. Neha kacerkodva bedobja csaladi etkezesnel. Az elso alkalommal azt hittem hogy csak veletlen volt, de aznap este eletem egyik legjobb esteje volt.
2023. szept. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%

Elutasit más nöket akkor is ha szebbek jobbak. Ha nyomulnak rá vagy lesik el.is fordul, màs nők előtt fokozottabban ölelget.

Ha szakutanánk gyűlölne se beszélne ki. Inkább nem mond rólam semmit.

Összetart velem.


Ezek mellett meg millioszor is elmondja hogy szeret, vannak puszik ölelve alvások, néha elrohan hozzám a munkahelyéről is, első vagyok mindenben. Nem a család haverok hanem én. Ezekhez velem jàr.

Beavat mindenbe, bevon az egész életébe.

2023. szept. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

Kedves 2-es!

Meg is bolondulnék.

De tényleg!

2023. szept. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%

"Ha szakutanánk gyűlölne se beszélne ki. Inkább nem mond rólam semmit."


Hát mondjuk ezt utólag fogod megtudni, vagy meg se tudod. Ezt azok is mondják akik nem gondolják komolyan. Inkább onnan lehet tudni hogy nyilvánul meg, hogy beszél más emberekről. Meg az hogy nem mond semmit, némelyek olyan sokat mondóan tudják forgatni a szemüket, hogy abban kb egy kisregény benne van.

2023. szept. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
Tudom abbol hogy az exeit is tiszteli. Es nem pletykál roluk meg nem hordja le őket.
2023. szept. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
5 Az jó dolog tényleg.
2023. szept. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
De abszolut ignorálja is őket. Nem véletlenül exek.
2023. szept. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
17%
Mondjuk ha túl sok exe van és abszolút ignorálja őket, akkor remélem veled nem ez lesz hogy mondjuk ghostingol és onnantól kezdve emlékezetkiesés jöhet a következő.
2023. szept. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a legnagyobb jel, hogy emlékszik arra amit VALAHA mondtál neki, és úgy cselekszik, aszerint rendszeresen próbál a kedvedben járni


mondok egy példát: talán 2 éve említettem neki a kedvenc parfümöm nevét, amit az országban már akkor kivontak a forgalomból. én el is felejtettem, hogy egyáltalán említettem ezt, és néhány hónapja elfogyott a parfümöm, ő másnap meglepett ezzel a bizonyos parfümmel (előre berendelte, utána nézett a neten hol lehet kapni..)

és még ezer ilyen és hasonló dolgot tesz értem

2023. szept. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nincs tul sok exe.

De bele akartok állni

2023. szept. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!