Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kérdezgetik azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdezgetik azt, hogy mit lát bennem a párom? Mi lehet velem a baj?

Figyelt kérdés
Eddig három ember kérdezte meg tőle, hogy mit lát bennem, mit szeret bennem, miért van velem. Anyagi szinten én jobb helyzetben vagyok mint ő (még tanul, én már dolgozok), nem hordok gáz ruhákat, nem tartom magam butának, sem rondának. Amiben el lehetek tőle maradva, az az ismerettségi kör. Őt rengetegen ismerik, sok haverja van, míg ezzel szemben az én nevem nem igazán ismert, amit nem is bánok. Van két barátnőm meg egy haverom, nem vagyok rideg, visszahúzódó vagy távolságtartó, el tudok bárkivel beszélgetni, de nem engedek olyan közel magamhoz senkit se, csak akikben bízok. Max tényleg ebben lehet valami, de ezt ők nem tudhatják, akik eddig kérdezték ezeket, azok meg főleg nem.
2023. szept. 18. 21:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én csak arra lennék kíváncsi, ki volt az a 3 ember?
2023. szept. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Azok az emberek teged nem latnak szepnek, tehat valami olyat kell tudnod, ami a baratodnak nagyon bejott. Nyugi, akik ilyet kerdezgetnek, azok nem a korunk legnagyobb gondolkodoi. Nincs teendod ezzel. Problema akkor lehet, ha a baratod nem onallo felnott ferfi, es a csaladja, baratai, kollegai kepesek befolyasolni. Ha lepattintja oket, akkor viszont nyert ugyed van, mert ragaszkodik hozzad, es nem fog egy bajos pofiert meg egy felmosolyert mashoz rohanni.
2023. szept. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Külső miatt kérdezik.
2023. szept. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
Sanszos, hogy ronda vagy. De legalábbis nem egy tipikus szépség. A pasik meg két okból vannak együtt ilyen emberrel, az egyik ha tényleg nagyon tudsz valamit (bár az írásodból nem jött át, hogy valami istenkirály nagydumás hihetetlenül jó csak lennél, a másik ok, ha nem maradt neki más, mert a jó csajok elkeltek, vagy csalódott “A nőben” így beérte kevesebbel is. Sorry not sorry, ilyen az élet.
2023. szept. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Na most írok erre valamit. Exem anyja is lerondázott (aki széltében-hosszában egy), pedig modell alkat vagyok és szép az arcom. Ő is azt kérdezte, vajon mit láthat bennem a fia. Úgyhogy én nem könyvelném el rondának a kérdezőt.


Ha egy dagadt bálna engem kritizált úgy, hogy sokkal előnyösebb a külsőm az övénél, akkor bármi megtörténhet.


Sokakban nincs önkritika.

2023. szept. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát ez elég lehangoló, köszönöm. Rohadt jó érzés volt ezeket olvasni.
2023. szept. 18. 23:03
 7/15 anonim ***** válasza:

De nehogymár ezek miatt a picsák miatt inogjon meg az önbecsülésed!


A barátod egyébként hogyan reagált ezekre a megjegyzésekre?

2023. szept. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként nekem az a tapasztalatom h ha valaki be akar szólni akkor valamire úgy is be fog. Ha curvy a csajod akkor túl sokat eszik, ha vékony akkor túl keveset "biztos számolja a kalóriákat is". Ha introvertalt akkor túl csöndes miért nem beszél többet, talán fél? Ha extro akkor túl harsány, miért nem csendesebb nőiesebb, ért a szép szóból egyáltalán? Ha visszafogottan öltözik miért nem nőiesebb, miért nem öltözik csinosabban a párja mellett? Ha nőiesebb öltözik akkor biztos könnyűvérű, hűséges lesz vajon?


Vannak emberek akik szeretnek beleállni másokba, és vannak olyanok is foleg öregebbek akiknek van egy rakat kártékony beidegzodesuk a saját szocializációjukból.


Most ha a fentieket vegigolvasod te tényleg azt gondolod hogy ezekkel érdemes foglalkozni. Telibe kell szarni az egészet.:D

2023. szept. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Forditott esetben a nő már dobta volna a férfit..
2023. szept. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#7 Hogy reagált: azt mondta, hogy "őt szeretem és kész", mire mondta a haverja, hogy "ezt ugye te se gondolod komolyan?", erre a párom nem reagált, csak rám nézett és belekortyolt a sörébe. Ezt azzal magyarázta utólag, hogy nem akart egy hülyének bizonyítgatni semmit.


#8

Köszönöm a válaszod! Nyilván nem érdemes, de mégis foglalkoztat, pedig tudom, hogy nem kellene, mert butaság. De olyan rosszul esik, és én ilyen túlgondolós vagyok, már két napja ezen kattogok, és nagyon rosszul érint sajnos. Csak nemrég lett önbizalmam, és ezzel visszarántottak a földre.

2023. szept. 19. 10:26
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!