Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért állítják be akkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állítják be akkora problámának az emberek azt ha valakinek nincs párja?

Figyelt kérdés

Nekem már régóta nincs párom, de a sexen kívül nem is hiányzik az az igazság. Rengeteg hobbim van aminek a nagy része magányos hobbi, egy részét pedig barátokkal is tudom csinálni, nem érzem mitől lenne nekem jobb ha itt lenne egy nő állandóan a lakásomban és lehet nem jutna időm magamra vagy a barátaimra. Régen éltem együtt rövidebb ideig egy nővel, de visszagondolva felesleges időpazarlás volt az együtt töltött idő mert ha én a hobbimmal akartam foglalkozni amikor végre nem dolgoztam akkor inkább vele kellett tv-zni vagy vásárolgatni amit utálok.


Aki családot akar azt megértem, ahhoz nem árt megházasodni és családos életet élni, de engem ez sosem vonzott, saját gyereket sem akarok pedig már elmúltam 40. Szóval továbbra is az a kérdésem hogy miért állítják be úgy az emberek az egyedül élést mintha az egy szörényű dolog lenne.

Én kifejezetten élvezem hogy akkor és azt csinálok amit akarok, rengeteg dologra jut időm és nem kell alkalmazkodnom, a sex meg néha így is összejön. Lehet ahogy idősödöm majd nehezebb lesz, de egyenlőre csak előnyét látom annak hogy nincs kapcsolatom.



2023. szept. 18. 22:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez emberfüggő. Én személy szerint nagyon remélem, hogy megtalalomba párom akivel nem megy tönkre és lesz végre családom (nő vagyok). DE nekem amúgy sincs nagyon baráti köröm, tehát ha egyedül lennék évekig kb eret vágnék.


Na most ha neked személy szerint nem hiányzik, hogy legyen párod, illetve van kikkel programokat csinálnod, nem unatkozol, nem érzed ezt tehernek akkor teljesen normális hogy neked meg ez a jó, és semmi baj nincs ezzel sem.

2023. szept. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Csak a társfüggők és az alulfejlettek mondják, hogy muszáj mindnekinek párba állni. Mindneki más megérti, hogy te erre nem vágysz. Csapasd, tök jó amúgy:)
2023. szept. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 MolotovPunk ***** válasza:
100%
Társadalmi elvárások miatt van ez. Élj úgy, ahogy szeretnél. Amúgy sem tartozik az senkire, hogy van e párod, vagy nincs. Magánügy.
2023. szept. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Sokan vannak azok is, akiknél beragadt még a régi társadalmi program. Hogy társad kell legyen, hiszen akinek nincs, az minimum fura, vagy gyanus, de legalábbis biztosan nem normális. Régebbi generációk, ahol tényleg alap volt korán házasodni. Aztán ez egyre jobban kitolódott. Mostanra meg olyan lett a társadalmi és a nemek közti helyzet is, hogy egyre több aki inkább már marad egyedül. Vagy vállal be laza kapcsolatokat, együttélés és főleg házasság nélkül. Sokan meg nem érzik át a jelent, megragadtak a múltban, és azért is kérik számon a régi berögződéseiket az egyedülállókon.
2023. szept. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
38%
Mindenki más! Te lehet,hogy elvagy most, meg lefoglalod magad, nem kell alkalmazkodnod senkihez, de van az mikor az embernek szar üres otthonra hazamenni, meg nem hiányzik senkinek, nincs kihez szóljon stb. Illetve gondol a jövőre,hogy azért csak nem kéne egyedül megöregedni. Valamennyire én is elvagyok, de közben magányos is, gyerekeimet 2 hetente látom, volt egy nagy szerelmem, ő még mindig hiányzik, de 2 éve nem találok senkit. Szóval én igeni szeretnék azért találni valakit, és szerintem idővel te is akarsz majd. Lehet az a kapcsolatod se volt egy nagy szerelem, ezért se hiányzik egy társ
2023. szept. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%

Kedves Kérdező, végre egy normális kérdés! És kommentelők, csodálatosak vagytok.Bearanyoztátok az estémet.

Na megyek is aludni:)

Jó éjszakát!

2023. szept. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
57%

"Szóval én igeni szeretnék azért találni valakit, és szerintem idővel te is akarsz majd."


Szerintem meg nem.

2023. szept. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Van 1 kutyám és 1 macskám annyira nem üres a ház amikor hazaérek, viszont sosem érzem magam magányosnak, csak furcsállom amikor mások panaszkodnak hogy nem bírnak egyedül lenni. Én sosem unatkozom, mindig el tudom magam foglalni valakivel, eléggé introvertált vagyok minimális emberi interakcióval megelégszem, a felesleges smalltalk pedig kifejezetten idegesít, időpazarlásnak érzem.
2023. szept. 18. 23:32
 9/16 A kérdező kommentje:
*valamivel
2023. szept. 18. 23:33
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Keresztapám is 40+ - os, jól néz ki, jól keres mégsem akar házasodni, gyerekeket (húga gyerekeivel pedig nagyon jól elvan). Haverokkal utazgat meg csinál egyéb programokat pl ő sem ez a családos típus. És meg sem fogja bánni később sem szerintem. Nem vagyunk egyformák :)
2023. szept. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!