Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 éves nőnek hogy a francba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves nőnek hogy a francba tetszhet egy 44 éves férfi?

Figyelt kérdés

Csak mert az nem kopasz, nem ráncos, nincs pocakja és olyan mondhatni sportos a külseje?


Dehát akkor is 24 évvel idősebb!


Ja és tudom hogy még csak nem is pénzes.


Akkor most mi van?



2023. szept. 25. 07:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
Lehet, hogy nem volt jó a szülővel, az apával a kapcsolata, így pótapát keres, de ezt ő sem tudja magának bevallani.
2023. szept. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jo volt a kapcsolatom a szuleimmel de 20vagyok es baromi sok 40-50es no bejon
2023. szept. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
7%
2: A fiatal lányokat kergesd 20 évesen, ne a vénlányokat. azokat ráérsz később is...azoknak úgyis mindegy csak kolbász legyen.
2023. szept. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
10%

#4 : a tapasztalat azt mutatja hogy a fiatal nőkhöz képest nektek majdnem mindegy. Persze nem mentek el minden pasival, de jóval egyszerűbb egy 48 éves nőt megfűzni mint egy 25 éves nőt.


Pattoghatsz hogy nincs így, amikor ezt mutatja az élet,az Internet is a magányos öreg nőkkel van tele, nem a magányos 25 évesekkel.

2023. szept. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Kvára leszarom, de nekem soha nem volt mindegy és nem is lesz. Tehát elkönyvelheted magadnak, hogy van kivétel is.
2023. szept. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
14%
Gondolom azért, mert gazdag.
2023. szept. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
9%

6: Rendben értjük. Attól még igaz hogy a korosztályodat sokkal könnyebb megfűzni mint a fiatal nőket. Nyugodtan verheted a seggedet a földhöz egész nap hogy nem, attól még így van.


Nem véletlenül nyúlnak a fiatal srácok is utánatok gyakran. Elárulom, nem azért mert a korral nemesedtél mint a bor... hanem mert könnyebben csúszik le a bugyi.

2023. szept. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
Fiatal koromban nekem is tetszettek a jóval idősebb pasik, pedig nem volt apakomplexusom. Fene se érti, miért.
2023. szept. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%
Anyagi biztonságot nyújt a golddiggereknek. Nem kell őket sajnálni, mindenki megtalálja a méltó párját.
2023. szept. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%

Sok ember annyira nincs képben a világ működésével. (Sokszor még a saját magáéval sem.) A szépség/jóképűség sok minden más szabálynál erősebb és sok más szabályt felülír.


Én jóképű (és egyben kölyök képű) 30-as vagyok és tudok ismerkedni viszonylag könnyen 20 év körüli nőkkel. De ez nem azt jelenti, hogy minden más velem egykorú is tud. El kéne már felejteni a kor alapján való beskatulyázást. Hogy te 25 éves vagy és ezért ilyen és olyan vagy. Vagy te 40 és ezért ilyen és olyan. Te magad, aki ezt olvasod sem vagy azonos az összes veled egykorú emberrel, ugyanígy más korú emberek sem. Itt egyáltalán nem a koron van a hangsúly. A kérdező is a kor oldaláról közelíti ezt meg, ezt a perspektívát erőlteti, ahogy sok válaszoló is látszik ezen a tengelyen gondolkodik.

Nem.

A kornál vannak erősebb tényezők is több embernél. Pl. a szépség/jóképűség. Ha valaki őszintén tetszik, akkor sok embert nem érdekel a kora. Szépek az arcvonásai? Esetleg még magas? +Nem iszonyatosan öreg, szó szerinti ráncos nagymama/nagypapa. Akkor bejön. Nem kell ezt túlagyalni. Én meg pont azokat nem értem, akik ilyeneket írnak, hogy náluk max. 3 év korkülönbség játszik.

2023. szept. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!