Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nárcisztikus exen, hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nárcisztikus exen, hogy lehet bosszút állni?

Figyelt kérdés
Az élet jobban bejött neki, mint nekem, 4 hónap járás után az utánam következő nővel már besikerült a gyerek, és rögtön össze is házasodtak, és viszonylag hamar össze össze is tudtak költözni egy saját házba. Ráadásul az exemnek, még jobb munkahelye is lett, mint amilyen nekem van.
2023. szept. 27. 16:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
94%
Amúgy tökre megértem, hogy bosszant és hogy igazságtalannak érzed, de a bosszú nem jó megoldás. Első körben mindenhol tiltsd az exed. Ne nyomozz utána, ne foglalkozz azzal mit csinál, hogy él, kivel él stb. Ne kutakodj utána. Ha ez megvan, kezdj a saját életeddel foglalkozni, magadat építsd. Idővel elfelejted a srácot
2023. szept. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
91%

Ahogy az egyik kedvenc mondásom tartja:


"A bosszú az esetek 90%-ában felesleges energiapocsékolás, a maradék 10%-ban pedig szintén..."

2023. szept. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban nárcisztikus, akkor kb borítékolható, hogy az új házassága is tönkre fog menni, vagy szétmennek, vagy csak simán egy csőd lesz az egész. Nárcisztikus emberek nem képesek hosszútávon működő párkapcsolatot fenntartani, csak az elején mennek jól a dolgok, amíg a maszkjukat le nem veszik.

Szóval ha már annyira izgat téged, hogy mi van az ex csávóddal, akk ne csinálj semmit, csak ülj és nézd, ahogy elcseszi, amit eddig összehozott.

De esetleg foglalkozhatsz értelmesebb dolgokkal is.

2023. szept. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
64%

Nem ex csak egy idióta aki nyomult rám, egy nap 5x elmondta hogy ő a legjobb pasi a földön közben meg ronda...


Én elküldtem róla szexképeket az új szinten ronda nőjének :DDD

2023. szept. 28. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Szegény új nője, aki 4 hónap után egy vadidegentől terhes és összekötötte vele az életét. Ha szerinted nárci, akkor szerinted nekik most jó...? Inkább örülj a szerencsédnek, hogy megszabadultál.
2023. szept. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!