Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! kigyógyítanátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! kigyógyítanátok egy incel srácot az incelségéből azzal hogy szeretitek őt és beavatjátok a szex világába?

Figyelt kérdés

2023. szept. 27. 18:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
90%

Tehát fizetni nem vagy hajlandó érte, de könyörögni igen? Érdekes....


és attól, hogy egyszer valaki hajlandó volt lefeküdni veled, mi változna? Továbbra sem szeretnek és továbbra is gyűlölöd a világot és továbbra is olyan baromságokról beszélsz, minthogy a szex és a levegő egyforma szükségletek...

2023. szept. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
78%
És akkor a pedofilnak is alanyi jogon jár egy apró gyermek szőrtelen kelyhecskéje?
2023. szept. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
80%

Érdekesnek tartottam mindig, sokszor agyaltam már azon, hogy azok, akik írni szokták egy-egy kérdésre, hogy kamu, meg trollkodás, érdekes módon legtöbbször pont a valódi trollkodást nem szokták észrevenni, mint pl ez. (A hülye kérdés nem egyenlő a troll/kamu kérdéssel, ezt a kettőt szokták összemosni, hisz egy válaszadó könnyedén gondolhatja komolyan a saját hülye kérdését.) Annyira érezhető ezen a kérdésen, hogy kifigurázni akarja az incelek felfogását, hogy szerintem ordít. Én már a kérdésből is láttam, hogy csak bohóckodás (nézzétek már meg a könnyed, fekete humor-jellegű megfogalmazást), de amint írta, hogy alanyi jogon kellene járjon a szex, na onnantól nem csak sejtettem, de már biztosra is vettem, hogy csak kifigurázza azokat az incelekkel szembeni tipikus előítéleteket, amiket mindig a fejükre olvasnak (mint pl. alanyi jogon járó szex). Ilyet, magát incelnek nevező embertől még nem láttam leírva, még ha ezt is gondolja tudat alatt némelyik elborultabb egyén közülük. Pedig naponta több órát töltök itt, minden nap végigfutok a kérdések nagy részén, de ilyet leírva, ráadásul ilyen könnyed megfogalmazás mellett, mint amilyen a kérdés stílusa, még a büdös életben nem láttam itt, még elborultabbaktól sem, legfeljebb burkoltan, utalás szintjén, de ilyen nyíltan biztosan nem.

Nos, ha már kb. minden negyedik-ötödik kérdéshez beírja valaki, hogy trollkodás, pont egy ilyen szándékosan provokatív, nőket tipikusan ingerlő kérdésnél nem veszik ezt észre, fura. Az átlagnál intuitívabb személyiségek könnyedén felismerik a (valódi) bohóckodós kérdéseket, mint ez itt :) De nem baj, ilyen is kell, nem csak mindig a keserűség, panaszkodás, veszekedés.

2023. szept. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
81%
Mondok is egy tipikus példát erre, amikor kb. senki nem ismerte fel a trollt, inkább mindenki etette. Tipikus példa volt 'Mütyürke, a gőzmozdony' nicknevű emberke, aki csak úgy ontotta magából az ostobábbnál ostobább inceles kérdéseket, és bazzeg mindenki komolyan vette, felháborodott, folyamatosan etette a trollt, kérdésről kérdésre 🤦‍♀️
2023. szept. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
85%
Ha ez most komoly " csajozási " próbálkozás akkor nagyon gáz. menj el hivatásoshoz ha ennyire akarod.
2023. szept. 28. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
39%

"Miért járna neked bármi alanyi jogon ingyen?"



[link]



39F incel

2023. szept. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!