Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ha egy ismerős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha egy ismerős lány rám ír és azt ecsetelgeti hogy unatkozik ?

Figyelt kérdés
Amúgy sztem bejövök neki de mégcsak tapogatózunk
2023. okt. 3. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem'tom, de töketlen vagy ha ezek után nem dobsz fel valamilyen közös programra ötletet :)
2023. okt. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Mindegy mit csinálsz, mert nincs semmi rutinod. Majd lesz. Ezeket a köröket amiért kiírtad ezt a kérdést is többek között, 2-3 közvetett kérdéssel le lehet rendezni. A tizedik ilyen sztori után már nem lesz szükséged a GYIK-re a helyzet felderítéséhez. :D
2023. okt. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Én mit nem adnék, ha rámírna egy ismerős (csinos) lány ismerősöm. Főleg, ha pont az a lány lenne, aki épp tetszik most.


Én feldobnék valami programot. De mindenképp beszélgessetek, aztán meglátod!

2023. okt. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
7%
Szexelne...
2023. okt. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Hány éves vagy?

Én kamasz koromban ugyanilyen balfék voltam.

2023. okt. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
#5 valószínűleg a kérdező sem 18 éves (s kategóriát tévesztett, tini rovatban való lenne a kérdés)
2023. okt. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Meglehet nyugodni srácok elhivtam egy sétára
2023. okt. 3. 23:49
 8/9 anonim ***** válasza:
És legalább igent mondott?
2023. okt. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen :)
2023. okt. 4. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!