Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiaknak autó miért "kötelez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknak autó miért "kötelező", míg nőknek ez opcionális?

Figyelt kérdés

Mármint, férfitól olyat soha nem fogunk hallani hogy ha megtudom nincs a nőnek kocsija nincs második randi, még szex sem, de férfiaknak bizony számolni kell azzal hogy az autó hiánya bizony simán kirostálhatja egy randin.


Aztán a férfi nem mondhatja hogy "ÉN AZTÁN NEM FOGOM FUVAROZGATNI A CSAJT!" de egy nő részéről ez igazából teljesen jogos kijelentés, hogy ő nem fogja szállítgatni a pasiját.



2023. okt. 7. 21:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%

Miért van az, hoggy a haj a nőknek kötelező, a férfiaknak opcionális?


Na de komolyra fordítva a szót, kérdezd a férfiakat. Ők is elvárhatnák ezt, ha akarnák, csak nekik más fontos.

2023. okt. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
62%
Miért van az, hogy a vékonyság, a szépseg, a jolkinézés a nőktöl kötekező, de a ferfiaktol opcionális?
2023. okt. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Nem kötelező férfiaknak sem, nekem sincs kocsim, de barátnőm mégis van. 😀
2023. okt. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
57%
#2: Nehogy azt mondd, hogy a nők nem várják el egy férfitól, hogy ne legyen elhízott, vagy hogy egy szakadtan kinéző faszi be tud vágódni a nőknél.
2023. okt. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
52%
Férfitől alap az autó, egzisztrncia...ahogy a nőtől is alap a szépseg, vékonyság...
2023. okt. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
23%

4

Nem láttál még ronda gazdag pasit szép nővel?

2023. okt. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%
Ez a ti fejetekben él csak, a valós problémák helyett ilyenekre fogjátok. Persze létezik néhány felszínes aranyásó, de annak nem csak a kocsin múlik. Nekem van exem akinek 30 évesen sem volt jogsia, volt, aki épp tanulóvezető volt amikor összejöttünk. Inkább az a gáz, ha úgy vezet, mint egy barom, na az redflag. Ha nincs kocsi, nem igazán érdekel, de ha van, akkor ésszel vezesse.
2023. okt. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%
#6: Az olyan kapcsolat is, a nő akkor meg is érdemli a sorsát. Ilyen esetben a nőt nem a pasi érdekli, hanem a pénz és a jólét. Egy átlagos nő számára szerintem fontos a férfi külseje, kinézete is, ha komoly kapcsolatot akar.
2023. okt. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
8%

6

Nem láttál ronda, idős nőt fiatal férfival pénzért? Ilyen is van..

2023. okt. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

9

Ritkább..


Én nem állnék le olyan pasival, akinek nincs autoja. Ezt vállalom. Nyiltan

2023. okt. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!