Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az én ajándékom vagy saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én ajándékom vagy saját magát ajandékozta meg a párom?

Figyelt kérdés

Névnapom alkalmabol kaptam tole 3db ruhat,a 3 kozul egyik se volt a meretem. Igy ezeket vissza kuldtuk,meretbe addigra mar nem volt.

Az ajandekom arabol plusz kipotolva parom megvette at uj ps5 ot


Igazabol nem zavart,meg orultem is,gondoltam dejo kis kozos program lesz majd el szorakozunk vele a rossz idokbe ugyis lassan jon a hideg...


Nem tettem szova mert olyan kellemetlennek erzem

De olyan jatekokat vett hozza ami nagyon tavol all tolem raadasul 1 jatekos,lovoldozos haborus tema.


Ingyen lehet a storebol par jatekot letolteni ,gondoltam na majd innen...

Persze mindig csak majd majd amibol sosincs semmi

Mellesleg a mai napig nem tudom bekapcsolni sem mert nem mutatta meg


Mar ott tartok hogy szomoru vagyok,rosszul esik.


2023. okt. 8. 14:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Magának vette. Jó nagy tahó, ha már így alakult.
2023. okt. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Enis kezdem igy erezni hogy valojaban ez az o ajandeka


Igazabol csak a megerositesre vartam hogy jol gondolom-e

2023. okt. 8. 14:23
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mondod el neki mindezt?
2023. okt. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mert mar en erzem kellemetlennek.
2023. okt. 8. 14:27
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Miért vagy még vele?
2023. okt. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%

Hmm, tovább mennék. Az a ruha dolog is fura nekem, mert így kontextusában lehet nem volt véletlen.



A szövegbõl úgy tūnik együtt életek, de nem tudja a méretedet? Tényleg nem tudom ennyire ikomepetens-e, vagy ez valami pikirt megjegyzés a súlyodra.



Menntibõl tart kinyitni a szekrényt, és megnézni mekkora az az akármi ambiben gyakran lát?



Ez a pasi jó esetben hanyag, és lesz@rja a fejedet.


Rossz esetben meg játszmázik veled, és beléd akart rúgni, de úgy, hogy jó partnernek is nézzék.

Nárcisztikus személyiségeknél gyakori ez a taktika, hogy kifele jó arcát mutatja, de befele szabotál, szivat, szúrkálódik, úgy, hogy te megkérdõjelezed a saját józan eszedet, tapasztalataidat.



Remélem az elsõ eset az igaz, és csak figyelmetlen.


De ha ez nem egy egyszeri eset, hasonló dolgok szoktak történni, akkor baromi gyorsan hagyd ott, mert veszélyes lehet.

2023. okt. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg paraszt volt. Ha nem jó a méret, akkor alap, hogy becserélem ha ajándékba volt. És ha az én ajándékom nem jó, amit én adtam másnak, és valami miatt nem jó, alap hogy akkor vagy az árát megkapja, vagy együtt becseréljük NEKI valamire, mert azt a pénzt azt rá fordítottam, akkor az már az övé, a parasztság netovábbja, hogy magamnak veszek belőle valamit.
2023. okt. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
15%

"Mellesleg a mai napig nem tudom bekapcsolni sem mert nem mutatta meg"


🤣🤣🤣

2023. okt. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

Ő a "párod"?

Vagy ki neked?

2023. okt. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan szeretek kockulni, de ez tényleg bunkóság a részéről.


Egyrészt számomra fura az is, hogy nincs tisztában a méreteiddel. Bár lehet, hogy csak az én volt férjem volt különc, hogy teljesen tisztában volt az ízlésemmel, méreteimmel...


Szóval, én ez esetben nem örülnék, sőt, rosszul is esne.


Inkább vett volna valami apróságot, jelképes dolgot, ami tényleg neked szól..

2023. okt. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!