Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, hogyha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, hogyha a párotoknak nem ti lennétek a nagy szerelem?

Figyelt kérdés

Nekem ő a nagy szerelem, tényleg rózsaszín ködbe voltam, ami aztán most múlik el fele, szeretek őt nagyon. De neki a nagy szerelme az előttem lévő barátnője volt, akivel sokáig voltak együtt.

Velem ahhoz a kapcsolathoz képest sokkal nyugisabb a helyzet, nincs se veled se nélküled helyzet, és csak értékelnie kell, hogy szeretem.


Erről ti mit gondolnátok?


2023. okt. 9. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Őszintén, én annyira nem hiszek ebben a nagy szerelemben, mert ha az lett volna, akkor együtt maradtunk volna. Nekem mindig az volt a nagy szerelem, amelyikben éppen voltam. Az összes esetben, miután szétmentünk az adott lánnyal és sikerült "feldolgozni", akkor már csak egy jó vagy rossz életszakasznak tekintem. A szerelem pedig egy idő után elmúlik és átalakul egy mély szeretetté, kötődéssé, ami más mint a szerelem, de ugyanolyan vagy még erősebb is. A lényeg, hogy mindkét személy legyen ezzel tisztában, mert vannak olyanok, akik mindig az újat, a rózsaszín ködöt keresik és későn jönnek, rá hogy az mindig elmúlik
2023. okt. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sokan el vannak itt keseredve, amit megértek, nekem is volt olyan korszakom, hogy csak kerüljön el a szerelem :D Aztán megtaláltam a lelkitársamat, tényleg ő nekem a minden és ő is ezt látja bennem :) Persze lehet károgni hogy úgyis elválunk de mi nem így állunk hozzá, persze tenni is kell a kapcsolatért.


Én szakítanék azzal, akinek nem én vagyok a nagy szerelem és nekem ő az. Mert én nem úgy akarom leélni az életemet, hogy teljesen odavagyok azért, aki mellettem van, ő meg csak elvan velem, amíg nem jön jobb. Állandó félelemben élnék. Sokan úgy érzik, megtalálták az igazit, aztán az kidobja őket, ők meg nem is nyitottak arra, hogy más legyen a nagy szerelmük, nem lépnek túl szándékosan (még mindig tartják vele a kapcsolatot, olykor nem csak beszélgetés szinten), és az új csak azért van, hogy ne legyenek egyedül, szegény meg fullra beleszeret. Először lépjen mindenki túl a csalódáson, majd amikor már teljesen jól van, akkor kezdjen csak ismerkedni.


Volt egy srác, én beleszerettem, ő belém nem. Ez rosszul esett nekem és nem is értettem, mert korábban hamar szerelembe esős fiúkkal voltam, ő meg traumatizált volt a 9 hónappal azelőtti szakítása miatt. Hát nagyon zavart a dolog. Még olyan 1-1.5 hónapig voltunk együtt így, de nem bírtam, egyszerűen szar olyannal együtt lenni, akit te szeretsz és ő téged nem. Mindenki megérdemli, hogy azzal legyen, aki a tenyerén hordozza és imádja őt.

2023. okt. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lennénk együtt viccen kívül.
2023. okt. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én eleve nem járnék olyannal, akiről nem vagyok biztos, hogy legalább az előzővel összehasonlítható mértékben tudnám szeretni. De ez én vagyok, más meg lehet, hogy másképp vélekedik erről. Viszont én mindig igyekeztem hozzám hasonló értékrendű és gondolkodásmódú nővel összejönni, így eléggé meglepne, ha kiderülne, hogy én csak amolyan lagymatag B-terv lennék. Ha pedig ez kiderülne, mit tennék? Azt most nem tudom megmondani, nyilván átgondolnám párszor a dolgokat, de nagy a valószínűsége, hogy szakítanék.
2023. okt. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én belém nem volt szerelmes amikor összejöttünk a férjem és szerintem soha nem is volt utána sem. Az előző barátnőjét siratta akkor is mikor már nekem udvarolgatott. Na erre én csak sokkal később jöttem rá. Hát kukába ment minden érzés, amit addig éreztem, gondoltam. Összedőlt az illúzió, amiben voltam. Aztán volt még egy húzása neki, amikor nagyon beszélgetni akart egy csajjal, egy ismerősével. Csak éppen elfelejtette, hogy mellette állok és nem is mutatott be csak amikor megszorítottam a kezét, hogy itt vagyok amúgy, látok mindent. Na persze felismertem azt is, hogy annak is udvarolgatott még előttem valamikor, csak nem jött össze. De hát úgy rakosgattam magamban mindig össze a dolgokat. Hát rosszul esett, szóvá is tettem utána.
2023. okt. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!