Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek, a párod ezen kijelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, a párod ezen kijelentése, vonna maga után kellemetlen következményeket rá nézve?

Figyelt kérdés

Nő és anya vagy. A pároddal (férfi vagy nő, most mindegy) közlöd, hogy szerinted a kamasz gyereked (neme mindegy) és a legjobb barátnőd között lehet valami, és ezért mikor hazaér kérdőre fogod vonni, és ehhez kéred a támogatását.

Mire ő odaveti: "Hagyd őket békén, jól teszik!".


2023. okt. 10. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Már volt.
2023. okt. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Már megint?
2023. okt. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Te nagyon beindultál a sztorikkal
2023. okt. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én kiakadnék. Ez olyan értékrendbeli különbség aminek sokkal korábban ki kellett volna ütköznie.
2023. okt. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahogy kikerültem a kamasz korból, egyre nehezebb ezen az oldalon az ilyen kérdésekre válaszolni. Annyira nagy a szakadék köztem és köztetek( a kérdező és az ő szintjén lévők). Ha a gyermekemnek van bármi az életében, ami neki jó, már robban hozzám, hogy megossza. A párom és én 1 gép vagyunk, 1 csapat, 1 dinamizmus. Nincs olyan, hogy kérdőre vonok bárkit, akit szeretek, aki a családom tagja. Olyan van, hogy témát nyitok. A családom tagjai nem mondják, hogy hagyjak békén bárkit, mert mindenhol csak szeretet van, ha valakit nem hagysz, akkor több békéje lesz, mintha hagynád, mert élvezi, hogy nem hagyod, mert érdeklődsz felé, és szereted, és az élete része vágysz lenni még jobban. Amiket írsz, hogy válaszoljunk ha velünk történik..., velem nem történhet. Ehhez a szememben kb gyereknek kell lenni. Te nem beszélgetsz a gyermekeddel? Hogy lehet, hogy nem vágyja megosztani élete minden pillanatát veled?? Hogy lehet az, hogy a párod mást, többet vagy kevesebbet tud, mint te? Vagy ha ő is csak tippel, és akkor hagyd őket békén, hogy lehet, hogy nem egy társ, aki izgalommal követi a gyermeke életének alakulását, a szerelmével egyetemben, és vele egyként?? Ezekre nem tudok reagálni, mert már nem vagyok gyerek, hogy ennyire öntudatlanul alakítsam a kapcsolataim, amik ilyen lehetőségekhez visznek. Ilyenek nem történhetnek velem, de oké, hogy reagálnék nos...


A válasz a kérdésre:

Nem vonna. Semmi sem von negatív következményeket a családtagjaimra nézve. A család nem arról szól, hogy rosszat adsz másnak, hanem, hogy csak jót. Ha ezt mondaná, beszélgetést indítanék, hogy miért mondja ezt, mit tud, mi van. Aztán a végén vagy együtt beszélnénk a gyerekkel, vagy egyikünk se, attól függ, hova lyukad ki a beszélgetés.

2023. okt. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!