Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nagyon vonzó 10/10es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nagyon vonzó 10/10es lány barátommal megyek programokra, akkor felértékelődök az emberek szemében?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki összebarátkoztam egy kolléganőmmel aki hát ilyen 10/10es csaj, tényleg állandóan leszólítják az utcán, állandóan fel akarják szedni mindenhol, boltban, orvosnál, hivatalában mindenhol...

És sajnos úgy elég csúnya férfi vagyok 7 éve barátnőm sem volt , lehet mondani incel vagyok.

Ez a lány barátom azt mondta hogy szívesen eljönne velem programokra most étteremben fogunk majd menni, de kikötötte hogy csak barátság szigorúan, valszeg nem vagyok az esete ami természetes is. Egy ilyen szép nővel aki majd egy vonzó csinos ruhát felvesz eljön velem mondjuk az étterembe, akkor ott a többi emberek, pincérek stb. Gondolom felnéznek majd rám hogy ha egy ilyen jó nőm van, akkor biztos valamiben nagyon jó lehetek, azt nem kell tudni hogy csak barátok vagyunk....


2023. okt. 10. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem értékelődsz fel, a valóság az, hogy senkit nem érdekel, hogy egy átlag ember mit csinál.
2023. okt. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Sophia Loren világ bombázója volt. A férje a válláig ért, kövér volt és kopasz. Imádták egymást.
2023. okt. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Igen.
2023. okt. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Igen. Főleg azért lesz jó, mert megszokod, hogy milyen egy vonzó nő társaságában lenni.
2023. okt. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Amíg azzal foglalkozol, mások mit gondolnak rólad, sohasem leszel boldog.
2023. okt. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora hülyeséget is 😶.
2023. okt. 11. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

Majd megkerdezik paran ,mennyit fizetsz neki orankent…

En is voltam ilyen helyzetben a ronda pasi baratommal . Egy ido utan elege lett /nem birta az alazast es nem megyunk sehova. Tovabbra is baratom vagyunk.

2023. okt. 11. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

lol:D


És ha random idegen ember egyáltalán észreveszi a dolgot (amire amúgy kevés esély van, az emberek pont le se szarják) és arra a következtetésre jutnak, hogy elismerően gondoljanak rólad....

... akkor mi történik?

Semmi.


Húzd ki a fejed mások seggéből és kezd el élni a saját életedet.

2023. okt. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jaaa. Őőőm. Hát figyelj. Az emberi psziché, főleg az átlag emberé. Most mit mondjak, hogy igen, amire gondolsz, nagy valószínűséggel meg fog történi sok ember fejében? Hát akkor igen. :D Ez van. Ti csak érezzétek jól magatokat. :))
2023. okt. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!