Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 36+ eves ferfi korosztaly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36+ eves ferfi korosztaly miért a hoszun éves lányokat részesíti kizárólag elonyben tarskereses szempontjából?

Figyelt kérdés
Azt már észre vettem magam körül, hogy ez a korosztaj leginkább a huszon éves lányokat részesíti előnyben tarskereses szempontjából és aki már be töltötte a 30-at ,max ismerős, haver lehet belőle!!!!!(tapasztalatból is mondom!!!!)31 vagyok ,én már nem kellek nekik ,rám viszont a 40+os férfiak hajtanak általában. Ez miért lehet ???sportolok ,igényes vagyok és nem vagyok hülye.
2023. okt. 12. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
De helyesen írni nem tudsz. Gondolom közrejátszik.
2023. okt. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Nem vagy hülye, de elég rosszak a megfigyeléseid, meg a helyesírásod is. De ezek fejleszthető dolgok.
2023. okt. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11%
Én nem tapasztaltam ezt úgyhogy nem tudom.
2023. okt. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
7%

Férfiként.


Ha én szeretnék komoly kapcsolatra nőt, azzal a megismerkedés után 3-4 évvel, miután összeszoktunk, szeretnék 1-2 gyereket. Férfiként ráérek. De te nőként 33-35+ évesen nem.

A 40+ -os férfi meg valószínű nem akar már gyereket, ezért ha 40+-osan ismerkednék, és nem kéne gyerek, akkor én is egy 30+-os, érettebb nőt keresnék.

Ja, és szintén saját tapasztalat. SOK fiatal fiú keres tapasztalt nőt, és igen, kapcsolatra is, nem csak 1-2 kúrásra, de ti nők esélyt sem adtok egy 16-25 éves srácnak.

2023. okt. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

Ahogy idősödsz, úgy nyílik az olló.

40 felett komoly szándékkal csak az 50 felettiek találnak be, de inkább 55-60. Viszont velük meg már mit lehet kezdeni? A 40 alattiak (38-39-40, nem a huszonévesekre gondolok) meg csak egyből szexre megy.

Neked drukkolok, hogy összejöjjön, én már feladtam. Ennél egyedül is jobb.

2023. okt. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 40+ osan totál kizárom a 20-on éves lányokat, a zömétől a falra tudok mászni, annyira idegesítenek. 40 50-es nőkkel meg szinte bármiről lehet már beszélgetni, bármiben benne vannak, hatalmas tapasztalataik vannak.

De a kiscsajoknak ez a szép vagyok, fiatal vagyok, bármit megtehetek stílus kissé bicskanyitogató.

2023. okt. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
5-7 köszönöm szépen!
2023. okt. 12. 17:18
 8/9 anonim ***** válasza:
46%

Hát igen, ez az amit nem igazán akarnak megérteni a nők, hogy fordul a kocka.


Huszonévesen egy nő válogathat. Meg is teszi. Vannak kapcsolatok, de soha senki nem jó, mert mindig "majd csak jön jobb". Aztán elérik a 30-at, rohadtul nem jött a jobb, aztán tátogás van. Mert a normális férfiak elkeltek, aki pedig 35-40 éves, az tulajdonképpen miért állna le egy 30 évessel? Mivel vagy te különb mint egy huszonéves?


Mert azt nem mondhatod, hogy szebb vagy, mert nyilvánvalóan nem igaz.


Csak az én baráti körömben, 3 olyan nőt is ismerek, aki 30+, top nők, aztán a kutyának se kellenek. Nyilván megdugná őket a jóisten is, de haza nem vinné senki.


Mindegyiket körülrajongták huszonévesen a pasik, csak sose volt jó senki. A jó fiú túl jófiú volt, a rossz az túl rossz, majd jön szebb, jobb, okosabb. Aztán nem jött. Most meg ülnek a buliban a bárpultnál, mert a 30+-os faszi nem mellé ül le, hanem megy táncolni a 25 éves csajhoz.


Akinek meg esetleg 1 gyereke is van, na annak aztán tényleg irtózatosan nehéz dolga van.

2023. okt. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8. [link]
2023. okt. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!