Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » EGY làny akivel megbeszéltük,h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

EGY làny akivel megbeszéltük,hogy ma talàlkozunk eltűnt szónélkül,nem válaszol az üzeneteimre.Telefont sem veszi fel.Miért?

Figyelt kérdés
1-2 hete beszélgetünk neten.Egész idàig arról áradozot,hogy mennyire várja a találkozást.Tegnap este is írta.Sokszor ő írt rám magától.most meg eltünt.

2023. okt. 13. 14:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
12%
Nem tudom hová volt megbeszélve a találkozó, de ha nyilvános helyre, akkor ott volt pár méterre pár ismerősével, célzottan azért, hogy rajtad röhögjenek, rossz esetben fel is vettek és ment körbe a várakozó-reménykedő lúzerről szóló videó.
2023. okt. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ha gondolod várd meg míg infózik, ha nem, akkor búcsút ints neki.
2023. okt. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy szar érzés ez most. Korrekt dolog a lány részéről? Nem. De nem tartozik neked semmivel, csak mert dumáltatok. Ez van, sajnos benne van a pakliban.
2023. okt. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
De miért szerepel ott a #sex? Szexchat volt vagy csak sima ismerkedés. Ha az előbbi, akkor simán lehet, hogy beijedt.
2023. okt. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
talán nem tudott nemet mondani, vagy nem akart megbántani, és letiltott mindenhonnét, sorry, örülj, hogy nem később volt gerinctelen, vagy elvitték az ufók ...
2023. okt. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak te vagy az egyetlen. Egy hónapig szédített egy srác, aztán mikor találkoztunk volna, törölte a profilját. Konkrétan a találkozóhely előtt álltam, mikor nem sikerült neki több üzit küldeni. Lehet jót röhögött, de én inkább megijedtem... 🥲
2023. okt. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyre gyakoribb ez. Én is jártam így már nőkènt. Hopp letiltott mindenhonnan fèl nappal a találkozó előtt. Máig nemtudom miért.
2023. okt. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ghost Busting
2023. okt. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
Kb 10szer jártam már így :) Igen ez van egy olyan világban, ahol nem tisztelik egymást az emberek
2023. okt. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
Én akkor csináltam ezt amikor a gyökér azt hitte elsőre felmegyek hozzá "főzni"
2023. okt. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!