Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Óriási hülye voltam és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óriási hülye voltam és nem tudom mi történt. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Házas ember vagyok 13 éve. Volt egy régi ismerősöm akivel korabban sokat beszélgettem. Nem történt köztünk semmi, azonban érzelmeket kezdtem táplálni. A felesegem rajott erre és volt egy óriási botrány ebből. Az ismerősöm és a feleségem miután beszéltek egymással az ismerősöm teljesen kilépett az életemből. Egy üzletben találkoztam vele és beszéltünk. Egyébként ő is házas. Ezt követően elmondta, hogy ő is így érez irántam, stb stb. Én továbbra is éreztem iránta és ezt elmondtam neki. Bocsánatot kértem azokért a sérelmekért amiket neki okoztam, hogy hazudtam a házasságomról és ez miatt összevesztünk.

5 napja felkeresett és elmondta, hogy neki sem oke a házassága és együtt kezdjünk új életet. Én másnap beszéltem vele és mondtam neki, hogy ha tényleg így érzi, akkor legyen de ne miattunk érezze így. Menjen haza beszéljen a férjével. Erre ő közölte, hogy akkor mit hazudgalok hogy bármikor elmennék vele ha nincs is így. Ezután pedig azt mondta, hogy valojaban az egész hazugság volt ő nem akar tőlem semmit, undorítonak tart és csak megjatszotta ezt, hogy vissza kapjam.


Közben amugy olelgetett és most azon is agyalok hogy csak azért csinálta mert nemet mondtam neki...


Minden nap látom egyébként csak az elmúlt napokban nem találkoztunk mert nem voltam az üzletben. Én ebben az üzletben futár vagyok, ő pedig ott dolgozik.


Mit tegyek??


2023. okt. 13. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Hogy mit tegyél? Először is válj el, mert ez a leggusztustalanabb, amit tesztek mindketten. Miért vártok valaki másra ürügyként, hogy ki tudjatok lépni a nem működő házasságból? Nem érzed gyávaságnak?
2023. okt. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Már rosszul kezdődne, felejtsd el a nőt. Ettől teljesen függetlenül gondold át, hogy a feleségeddel való kapcsolatoddal mi legyen!
2023. okt. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lépj ki a kapcsolatodból. Vele pedig szakíts meg minden kapcsolatot. Ez így teljesen toxikus.
2023. okt. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Téged most sajnálni kéne, amiért ilyen undorítóan viselkedsz a feleséged háta mögött? Oké, elhiszem, hogy nem vagy boldog, de akkor már lehetne gerincesebb módon is intézni.
2023. okt. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Válj el és felejtsd el a nőt.
2023. okt. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
örülj, hogy kiderült, hogy hazugság volt az egész nem?
2023. okt. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

sokaknak figyelmeztető lehet, ha 13 év után meginog a léc akkor ott valami nem stimmel a házassággal, akár volt megcsalás akár nem, akinek a fejét eltudják csavarni, hogy kilépjen a házasságból ott nincsenek már meg az alapok.

Ha ilyenkor rájön a feleség, akkor ott már csak benne a bosszú fog dolgozni, mert ...és már nem lesz semmi sem olyan mint előtte.

Érdemes elgondolkodni, hogy ...

2023. okt. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2023. okt. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!