Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire van jelen az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire van jelen az a jelenség hogy egy nő együtt van egy férfival aki a párja és szexelnek és van egy fiú barátja akivel lelkileg van inkább együtt vele?

Figyelt kérdés
Van egy csinos barátnőm akinek van egy pasija, múltkor elmondta nekem hogy velem sokkal jobban elvan, sokkal jobban tudunk beszélgetni sokkal többet nevet velem...
2023. okt. 13. 22:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
És? Öccsével is lehet többet nevet de mégse vele van, érted? Veled úgy van együtt "lelkileg" mint egy baráttal akivel dumcsizik. Vele meg párkapcsolatilag ven együtt lelkileg.
2023. okt. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
27%
Valszeg nem a barátnőd
2023. okt. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
27%
te vagy a puncisfiúja, a kihasználható sírópárna. ha ez neked jó...
2023. okt. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
minek barátkozni egy nővel kiváltképpen ha tetszik???
2023. okt. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
37%

"velem sokkal jobban elvan, sokkal jobban tudunk beszélgetni sokkal többet nevet velem..."


Tudod, ez ilyen nagyon aljas, szemét reménykeltő kamu duma, semmi több, el ne hidd! Azért mondja, hogy ki tudjon használni mint lelki szemetes, nehogy észbe kapj.

2023. okt. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%

Hú-ha de sok lúzer pasi sír itt! 😂


Én ezerszer többre becsülöm egy nő barátságát, mint a pináját!

2023. okt. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
23%

#6

Szerintem trollkodj máshol ;)

2023. okt. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
7! Figyelj nekem mindig k***va nagy rejtély volt, hogy sok férfinek miért "megalázó" egy barátság egy nővel. Szóval nekem ők a trollok, akik ezt nem értik. 😉 pl. holnap is megyek segíteni egy lány barátomnak -na jó nő már 31 éves én meg 34- aki festi a konyhát, és? Ő jelezte felém, hogy nyitott az út...én kulturáltan elutasítottam, azóta ő talált magának mást. Maradtunk barátok, ennyi.
2023. okt. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
50%

8,as


Itt arról volt szó hogy a férfi szerelmes a nőbe és nem fordítva.....

Te eseted meg arról szól hogy beléd szerelmes volt egy csúnya nő, és megtartottad barátnak.

2023. okt. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
20%

#8

Igen, ahogy 9-es írja ez csak egy friend zone-ba került srác. Ennyi az egész "barátság"

Az meg hogy egy trollt nem veszel észre aki csak azért jött ide a kevés pontjával hogy másokba belekössön, az megint egy egyéni szoc probléma.

És azért lássuk már be kinek nincs lány haverja? Senki nem menőzik vele. A duci csaj haveroddal meg főleg nem kéne.

2023. okt. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!