Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés
Egy ideje tetszik az egyik legjobb barátom, nem mindig tudom nem kimutatni az érzéseimet, szóval lehet, hogy rájött erre. Az utobbi időben egy nagyon picit távolságtartóbbnak tűnik, lehet ez azért mert rájött, hogy tetszik nekem és én nem tetszek neki? Régebben tett olyan megjegyzéseket, mintha azt szeretné jelezni, hogy tetszem neki, és van hogy úgy néz rám, mintha tetszenék neki, de alapvatően nem hinném, hogy tetszek neki. Néha arra is tett utalást, hogy nem tetszek neki. Szerintetek tetszek neki?

2023. okt. 14. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyiből nem lehet azt mondani hogy igen. Szóval inkább nem
2023. okt. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teccel neki
2023. okt. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2-es: már nem azért, de annak aki elég súlyos szinteken nem tud helyesen írni, annak nem fogom figyelembe venni a válaszát, de azért köszi, hogy válaszoltál

1-es: köszi, hogy válaszoltál

2023. okt. 14. 18:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Oh he. Nem lehetek ekkora csapás a világnak. Elkottetem magam.
2023. okt. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es, ????
2023. okt. 14. 22:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!